Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs valami ötletetek hogyan...

Nincs valami ötletetek hogyan enyhítsem a menstruációs és a fogászati fájdalmakat is? TÖBB LENT

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogászaton és kihúzták a fogamat, a helye még azóta is fáj. Ráadásul ma megjött a menzeszem, szóval a hasam is nagyon fáj, meg a fogam helye és a körülötte lévő fogaim is. Mit csináljak?

2014. márc. 18. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
SEMMIT NE CSINÁLJ MENJ EL ALUDNI HA SIKERÜL ELALUDNI AKKOR NEM FÁJ
2014. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cataflamot szoktam szedni mindkettőre. Fogfájásra is nagyon jó, nekem 15 perc alatt hat. Menstruációt meg kb. 10 perc alatt kilövi. Igaz arra már régen nem szedem, mert fogamzásgátlótól nincsenek görcseim, de régen csak ez vált be, semmi más.
2014. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok, az lemaradt, hogy én addig nem is tudtam elaludni soha, míg fájt a hasam, vagy a fogam. Szerintem képtelenség fájdalmak közben elaludni, nekem egy lüktető fog, vagy épp alhasi görcsök kizárják azt, hogy én békésen elszundítsak. Egyébként a fogorvosnak illett volna ajánlania fájdalomcsillapítót erre az esetre.
2014. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a cataflam semmit sem ert sajna

De a flector por meg a migrenemet is 5perc alatt eluzte

2014. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, van akinek nem használ a Cataflam, pedig elég erős. De nekem is van ismerősöm, aki a Flectorra esküszik erős fájdalmak esetén. Elsőként szerintem érdemes a Cataflamot kipróbálni, mert bár ez is elég erős, a Flectornál gyengébb. Hátha nálad már ennyi is beválna, kérdező.
2014. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Reiki, ha kéred keress meg.
2014. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Advil Ultra vált be.
2014. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Flector por a megoldás. 20 perc múlva semmilyen fájdalmat sem fogsz érezni. Ez egy marha erős fájdalomcsillapító.
2014. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cataflam vagy Mesulid.
2014. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!