Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet-e előzni a menstruác...

Meg lehet-e előzni a menstruációs fájdalmakat helyes táplálkozással, sportolással vagy valami hasonlóval?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán szerintem csak kinőni lehet, már ha kamaszkori a dolog általában felnőtt korra jobb lesz.
2010. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem túl megerőltető tornagyakorlatokkal, állítólag megszűnnek a görcsök.
2010. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos én rendszeresen sok éven keresztül igen intenzíven sportoltam (átlag heti 8-10 edzés!) egészségesen táplálkoztam és meditáltam is rendszeresen, de a mensis fájdalmaimra mindez nem hatott sajnos. Az idő hat egyedül. Most már a 30-at taposom, könnyebb lett egy picit talán.

A sport annyiban jó volt viszont nagyon, hogy napra pontosan jött meg mindig.

2010. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy az idő segít az nem igaz. A korral sem változik. 36 vagyok egy gyereket szültem. Szülés után kb. másfél évig nem görcsöltem havikor. Most már jön vissza a görcs. Még nem olyan erősen mint lány koromba, de fájdalom csillapított kell szedni rá. Én is próbáltam minden természetes trükköt, amire azt mondták hogy hat. Max. az újdonság erejével. Egy két alkalommal beválik utána már nem.
2010. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor pontosítok: NEKEM segített az idő!
2010. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is segített pedig még nem szültem, és még harminc se vagyok, de sokkal jobb a helyzet mint tizenéves koromban.
2010. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval ez egyéntől függ.
2010. szept. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!