Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehgyulladasom lehet? Tobbi lent.

Mehgyulladasom lehet? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Faj az alhasam, olykor olykor kisugaroz a combomba, feher folyasom van, meg egy kis hoemelkedesem. Par honapja is volt mehgyulladasom, azota erzekeny vagyok az ilyenekre, 1 honapja vesegyulladasom is volt, bar a mai napig a vesem is faj neha.A mensieim azota rendszertelenek, 3 naposak, de volt olyan is hogy 5 napig tartott az 1-2 nap erosebb volt az utolso 3 pedig nagyon gyenge. Most kene 20-23 korul megjonnie, de a cicim se feszul ahogy szokott, lehet ,hogy majd elmarad? Arra gondoltam ,hogy majd fogamzasgatlot iratok fel, az allitolag megved az ilyen fertozesektol es a menstruaciom is rendszeres lesz. Mi a velemenyetek errol?
2014. márc. 19. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz, mert így nem lehet megállapítani, hogy mitől fájhat, ráadásul ha már korábban is voltak gondjaid, akkor most is lehet valami, de nem biztos, hogy ugyanaz.

A fogamzásgátlótól tényleg beállhat a menstruáció, viszont semmilyen fertőzéssel szemben nem véd meg. Azok ugyanúgy jelentkezhetnek fogamzásgátló szedése mellett is.

2014. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt, pontosabban fogalmazva azt olvastam ,hogy a fogamzasgatlo csokkenti az eselyet a gyulladasok kialakulasara.
2014. márc. 19. 09:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Attol felek ,hogy meddove valhatok, szeretnek holnap-holnap utan eljutni nogyogyaszhoz, vagy varjam meg amig eljon?
2014. márc. 19. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy van valami baj, akkor szerintem nincs mire várni. Jobb minél előbb megtudni, hogy mi lehet.
2014. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Talán mindezek mellett fel is fáztál. Mindenképp lásson egy orvos, mert így vaktában nem lehet megállapítani, mi a gond.


A fogamzásgátló segít rendszeresíteni a ciklusodat, de nem fog ellenállóbbá tenni a fertőzések ellen.


Egyébként meg előbb a gyulladásodat kezeltesd, utána foglalkozz a fogamzásgátló felíratásával. Lehet, hogy pont ezért rendszertelenek a vérzéseid, mert lappang még benned valami, ami nem lett rendesen kezelve. Én a helyedben ultrahangot is kérnék.

2015. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!