Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Help! PLS! Lehet ebből gond?

Help! PLS! Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

sziasztok! A legelső menstruációm 2014 január 8.-án jött meg, kis barnázással! Mielőtt megjött volna már voltam fiúval és most aggódom mivel még nem jött meg másodszorra ! lehet ebből gond? Kérlek segítsetek!

16/L



2014. márc. 19. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel éltél nemi életet csinálj tesztet, de természetes ha az első 1-2 évben nem rendszeres, de mindneképp védekezzetek körültekintően.
2014. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első után általában több hónap is kimarad, de egy teszt nem árt, ha úgy érzed, hogy terhes lehetsz. Bár ha jól értem még az első menzeszed előtt feküdtél le valakivel és azóta már megjött, tehát akkor nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes.
2014. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat egy kicsit megnyugodtam! :) még jöhetnek válaszok!
2014. márc. 19. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szerencsés, hogy ilyen fiatalon fejletlen testtel megkezdted a nemi életet. Majd kapsz hormonokat, és nem akarom az ördögöt a falra festeni, de komoly esélyed lehet a súlyos betegségekre később.
2014. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek rendesen, akkor nincs mitől félned, mert az első években akár hónapok is lehetnek 2 menstruáció között.
2014. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még várok több választ is!
2014. márc. 21. 13:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bő válaszokat!!!
2014. ápr. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!