Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet terhes vagyok vagy nem?

Lehet terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
multhónap ba aggódtunk mert hozzá ért a péniszem a vaginájához és megujaztam nem dugtam be neki és mi előtt meg kellett volna jönnie görcsölt a hasa meg erős volt a fehér folyása azt hittük terhes de megjött rá egy hétre most ugyan ez van hogy egy héttel előtte már erős a fehér folyása meg néha görcsöl a hasa eddig nem volt neki ilyen aggódjak vagy no para ?
2014. márc. 20. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy terhes :) Vagy ennyire egyek vagytok?

Ha csak annyi történt,amennyit leírtál akkor ő sem az.

2014. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te biztos nem vagy terhes. :P Amúgy meg figyelni kell mit csináltok aztán nem kell minden hónapban parázni.
2014. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha azon gondolkodom, hogy a nemi életet alkalmassági vizsgához kellene kötni...

1. Fehér folyás és a menzesz előtti görcsnek KÖZE nincsen a terhességhez!

2. A terhesség első tünete a várt menstruáció kimaradása minden előjel nélkül. Ha ez van, akkor már tesztet lehet csinálni. Teszt drogériában kapható.

3. A terhességet meg lehet akadályozni hatékony és biztonságos védekezéssel.

- gumi óvszer használatával. Minden behatolás ELŐTT már fel kell húzni, akkor is, ha nem történik ejakuláció. Az előváladékban is van sperma, ami megtermékenyítheti a párodat.

- ha bármilyen okból előváladékos, vagy már az orgazmusod után ejakulátumos lesz a kezed, akkor tiszta vízzel öblítsd le, mielőtt a barátnőd hüvelyéhez érsz. A víz megöli a spermiumokat. Az aktus utáni hüvelyöblítésnek viszont már nincsen értelme. Meg kell akadályozni, hogy sperma kerüljön a hüvelybe.

- fogamzásgátló szedése. Biztos módszer, de sok a mellékhatása, ami miatt meggondolandó. Fiataloknál, a partnercserék idejében én az óvszert javasolnám.

2014. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen enyi volt csak hozzá ért nem dugtam be de aggódok hogy amikor hozzá ért nem e került elő váladék ,mert bedugtam az ujam neki párszor
2014. márc. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!