Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már két hete késik a menstruác...

Már két hete késik a menstruációm! Terhes NEM vagyok! Mi oka lehet még?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel rendesen, sokat stresszelsz, valami új gyógyszert kezdtél szedni...
2014. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszem rendesen nem szedek semmilyen gyógyszert viszont stressz van rendesen egyszerűen tùl nagy rajtam a nyomás!!! Esetleg még az lehet hogy rá is görcsölök a dolgokra mert magában az is idegesít hogy nem jön meg! És én olyan nagyon szeretném már! 2-3napokat szokott késni az a megszokott de most!!!! Pfff
2014. márc. 14. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormon és pajzsmirigy gondtól is késhet.
2014. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :(
2014. márc. 14. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha két héten belül nem jön meg, lehet érdemes lenne meglátogatni a nőgyógyászod... Ahogy az előttem válaszolók írták, hormonok... stressz... rendszertelen táplálkozás mind-mind okozhatják... A legfontosabb, hogy lazíts és táplálkozz egészségesen! :)
2014. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!