Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász pontosan meg...

Egy nőgyógyász pontosan meg tudja állapítani hogy szűz-e a lány? Mert a szűzhártya sportolással vagy tamponnal is fel tud szakadni nem? És a szülőnek elmondja a vizsgálat eredményét az orvos ha még nem 18 éves a lány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
sportolással tamponnal nem tud felszakadni a szűzhártya, mert az egy rugalmas dolog. elvileg a dokit tartja a titoktartás.
2009. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

A doki azt látja, hogy ép-e a szűzhártyád vagy nem, de azt nem hogy mitől szakadt át. És nekem pl. több évi szexuális élet után is teljesen ép, mégsem mondanám, hogy szűz vagyok:)

A titoktartás köti a dokit, ha elmúltál 14 éves.

Nem vagy már szűz és félsz, hogy anyukád megtudja? Olyan kár hogy előbb szexeltek, minthogy érzelmileg is felnőnétek hozzá:(

2009. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
utolsónak: az utolsó mondat nem kellett vna!!! mi van ha nem akarja elmondani...attól h te büszkélkedsz vele mert r....nc vagy attól még másnak nem kell!!! senkinek semmi köze hozzá h ki mikor veszíti el csak azoknak akik fontosak az illető számára!!!
2009. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
2. vagyok.... Nem büszkélkedem vele, de vállalom és a minősítés meg téged jellemez csak, sajnos primitívség ellen nincs védőoltás. Ilyen kérdést olyan 15 éves kislányok szoktak feltenni, akik lefeküdtek a barátjukkal és rettegnek, hogy apuka-anyuka megtudja. Ha nem így van a kérdezőnél, akkor elnézést kérek, de ha így van az is az ő élete, csak leírtam a véleményemet. Ahogy te is megtetted, csak a te stílusodban, úgy kultúrált formában gondolom nekem sem tilos. (És felnőtt, férjezett nő vagyok, nem 14 éves kis csitri.)
2009. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
jah akkor vágom h akkoriban még más volt mikor te voltál iylen idős mint én....de ez már egy ilyen világ és ez ellen nincs mit tenni...addig élvezzük az életet amíg lehet:)
2009. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Hű, mintha 50 éves lennék:) 25 vagyok, nyugi nem olyan öreg:) Nem azzal van bajom, ha valaki 14 évesen már nem szűz (azzal is, de ezt majd úgyis később érted meg), hanem azzal, hogy valaki attól gondolja magát felnőttnek hogy szexel, közben meg gyerek, mert apuka, anyuka véleményétől fél. Akkor legyetek abban is felnőttek, hogy ha nem is plakátoljátok ki otthon, de nem rettegtek attól, hogy kiderül.
2009. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem szokott ilyeneket elmondani, hisz (gondolom) nem azért mész a dokihoz, hogy szűz vagy e még vagy nem. Főleg, hogy fogja az anyukád orra alá dörgölni. :)

Nem kell félni! :)

2009. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem mert egy 14 éves csitri lennék...FIÚ vagyok és 18 éves, csak szimplán kíváncsi vagyok hogy megy ez a lányoknál...kíváncsi voltam hogy a doki meg bírja-e állapítani pontosan és hogy a szülőnek köteles-e szolni...

Én a bnőm apjátol félek mert elég ilyesztő ráadásul már egyszer bevert nekem amikor meg mertem csókolni a lányát(persze nem üthettem vissza) és ha megtudná hogy már nem szűz a lánya kiakadna, nagyon utál pedig 3-rom éve vagyok eggyüt barátnőmmel aki már 17 éves. Mostantól inkább normális válaszokat írjatok lécci. Előre is köszi!

2009. dec. 16. 19:58
 9/11 Teszto ***** válasza:

nem fogja elmondani az orvos!

Viszont elkéne kezdened dolgozni az apával valo kapcsolatodon mert 3 év utan ilyen kapcsolatban lenni nem éppen jo dolog.ÉS ne mond h nem lehet mit tenni mert olyan nincsen.

2009. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az, hogy az mért cink, hogy ha valaki nem akarja a szülei orrára kötni, hogy már nem szűz, persze ha jó a viszonyuk, akkor beszéljék meg, én is már másnap amint anyuval találkoztam az volt az első h elmondtam neki h elvesztettem, attól függetlenül h mit szól hozzá, de tudom, hogy vannak olyan konzervatív szülők akikkel képtelenség erről értelmesen beszélni, ezért sem elítélendő szerintem az hogyha valaki nem akarja h megtudják a szülei, főleg ebben az esetben. Egyébként meg én is mindig egyedül mentem nőgyógyászhoz, tudta anyu h mikor és miért voltam, de egyedül is el lehet oda menni, nem csak szülővel, én úgy voltam vele, hogy minek tartsam fel, hisz van elég dolga. Amúgy meg nem feltétlenül korfüggő az, hogy ki mennyire érett a szexhez, persze közrejátszik, de ha valaki kiegyensúlyozott tartós kapcsolatban él, mint jelenesetben, így nem mondanám, hogy elhamarkodott volt a dolog. 16/L
2009. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!