Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hete lefeküdtem a barátommal...

4 hete lefeküdtem a barátommal, de nem történt semmi olyan, legalábbis nem vettünk észre semmit, amitől teherbe eshetnék. Akkor miért nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy csak késik?( Most 2 napja kellett volna, hogy megjöjjön.)
2008. júl. 23. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Védekeztetek?Ovulációs napod mikor volt a szeretkezésetekhez viszonyítva?(az előző menstruációdtól számítva kb.14.nap-ekkor eshetsz legkönnyebben teherbe)

Normális,ha késik,lehet,hogy 1 hetet is.

Ha meg akartok nyugodni,akkor a vegyetek 1 terhességi tesztet.

2008. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk. És júni 30. azaz 5 nappal a mensim után.
2008. júl. 23. 18:11
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor feküdtünk le.
2008. júl. 23. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet, és akkor megnyugodtok. Bár ha védekeztetek, és nem volt probléma, akkor kevés az esélye a terhességnek. A menstruáció amúgyis késhet.
2008. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is késhet, hogy izgulsz. Nekem is volt már ilyen, hogy több, mint egy hetet csúszott, pedig amúgy rendszeres szokott lenni. Egyenlőre szerintem ne izgulj, ha még egy hét múlva sem jön meg, akkor vegyél egy tesztet!
2008. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha most kezdted a szexualis eleted,attol is keshet! de ha egy hetnel tobbet kesik vegyel tesztet!
2008. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.válaszadó vagyok: jó,hogy válaszoltál a kérdésekre,ez alapján nem olyan nagy a lehetősége,hogy terhes lehetsz.


Majd írj,hogy hogy alakult :-)

2008. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!