Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » így elkaphatok fertőzést?

így elkaphatok fertőzést?

Figyelt kérdés
Koliban lakok, mostam a közös mosógépben. Amikor kipakoltam, akkor láttam, hogy egy idegen bugyi az enyéimbe keveredett. Szóval vki más bugyiját kimostam a sajátommal. Ha felveszem a bugyimat, lehetek beteg. Sajnos nincs több tiszta fehérneműm, de legközelebb tuti főzőmosom.
2014. márc. 22. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Most 40 fokon mostam.
2014. márc. 22. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárható, de a 40 fok azért már elég jó. Ha tutira akarsz menni, és egyszerű pamut (tehát nem érzékeny anyagból lévő/műszálas) bugyiról van szó, akkor végigmehetsz a puncidhoz érő részén egyszer a vasalóval, és problem solved. De én nem akadnék fenn ezen, általában a családokban is egybemossák a cuccaikat, és nem kapnak el semmit egymástól.
2014. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye. Az ilyen jellegű fertőzések ellen (STD betegsége,nemibetegségek,paraziták)elég egy egyszerű mosás. A legtöbb ilyen kórokozó "gazdaszervezeten" kívül hamar elpusztul.
2014. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs vasalóm :/
2014. márc. 22. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy túlspirázod!
2014. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mosd át szappannal és szárítsd meg hajszárítóval, vagy ha erre nincs időd, akkor tegyél bele napi betétet.
2014. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj valakitől vasalót. Tényleg vasalni kell, illetve a fehérneműket 60 fokon érdemes mosni.
2014. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szappannal mosni kifejezetten rossz ötlet. Sokunknak a intim részei arra aztán tényleg rosszul reagálnak, abból még tényleg fertőzés is lehet. Szerintem is túl van beszélve a téma, nem fog tőle fertőzést kapni.
2014. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!