Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből baj? Elkaphatok...

Lehet ebből baj? Elkaphatok valami nőgyógyászati fertőzést?

Figyelt kérdés
Lehat abból baj, ha nagydolog után nem tudtam kitörölni a hátsómat? Elkaphatok valami nőgyógyis fertőzést? Nyilvános wc-re kellett mennem, és nem volt egy darab papír sem, és sajnos nálam sem volt semmi amivel tisztálkodhattam volna...így sajna muszáj volt törlés nélkül kijönnöm. Szerintetek lehet ebből gondom? menjek el nőgyógyászhoz?
2011. máj. 17. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatra még ne menjél. Jól mosd ki és fertőtlenítsd az altestedet.
2011. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapos mosás,aztán várj,hogy lesz-e vmilyen tüneted(megváltozott folyás,szaga,állaga).Nem akarlak ijesztgetni,de nekem is volt már egy nőgyógyi.fertőzésem,ecoli baci volt a hüvelyváladékomban,pedig én ha csak tudom,minden nagy dolog után megmosakszom,vigyázok,hogy mindig hátra fele töröljem ki,és mégis.
2011. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a puncid nem lett kakis, akkor nem!
2011. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kakis nem lett, de a baktériumok átkerülhetnek oda :(
2011. máj. 17. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Jobb ha orvoshoz mész. Előző voltam.
2011. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vmit elkaptál, annak lesz tünete. Addig tök felesleges dokihoz menni.
2011. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!