Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne felgyorsítani...

Hogyan lehetne felgyorsítani az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyál zöld teát, plusz vannak olyan fűszerek, gyümölcsök, zöldségek, amik felgyorsítják alapból... Azt hiszem, a csilipaprika is ilyen, bár nem vagyok benne száz százalékig biztos.


De, igen az is. :)

[link]

Tessék, itt van 15, de ha rákeresel guglin, ezerféle módszert találsz rá.


Késő van, jó hangulatban vagyok, ezért kerestem rá neked, de kérlek, ne legyél már ennyire életképtelen. :) Google-on minden fenn van, csak keresned kell.


De azért szívesen! :)

2014. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. márc. 23. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, sok folyadék, és kávé -mértékkel!. Na a kávé az totál beindítja a dolgokat! Reggel mindig érzem a hatását. :D
2014. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért azt nem árt ha tudod kérdező hogy a nők kb 60% kűzd székrekedéssel. Sokunk csinálhat bármit akkor sem indul be rendesen. vannak jobb és rossazbb idöszakok. Én pl kiprobáltam a létezö összes praktikát csodaszert stb de tartósan egyik sem hozott változást. Más problémából kifolyólag nem fogyasztok fehér lisztet és cukrot, napi 5-6-szor étkezem a legegészsgesebb módon a PCOS miatt. REndszeresen sportolok és a gyógyszer amit szedek rá a legtöbb őnél hasmenést okoz, örültem is amikor elkezdtem hogy an a kkor hátha nekem is segit... Hát nem segitett. Kivizsgáltattam gazstroenterológián semmi oka nincs, egyszerüen bele esek a 60%-ba. Édesanyám ugyanilyen volt kb 45 éves koráig akkor egyik napról a másikra beindult neki és azóta nincs ilyen problémája. Persze probálj ki mindent hátha neked valami beválik, de amiket itt irnak nagyon alap dolgok és kevés ilyen problémával küzdöknek segit. Ami nekem valamennyire segitett és természetes dolog az az utifümaghéj, és a lucerna ital. De tartósan egyik sem oldja meg. Néha magától beindul és akor müködik többékevésbé bizonyos ideig aztán ujra romlik. Az étrendemben nem történik változásd tehát nem ez befolyáolja. Ha nem sportolsz azt mindenképp érdemes mert az is segit valamennyit de én abban nem bizok már hogy eghamar minden napi székletem lesz. Ilyen vagyok 29,5 éve majd talán nekem is 45 körül megjavul mint édesanyámnak. De mondom nekem a gasztroenterológus mondta hogy a nök kb 60%-a küzd ezzel midnen különösebb ok nálkül.
2014. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!