Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Activiaval gyorsithatnam az...

Activiaval gyorsithatnam az anyagcseremet? Mivel tudnam felgyorsitani az anyagcseremet?

Figyelt kérdés
Egy heten ha 2x van dolgom...az mar jo nekem ....mert...egyszeruen olyan lassu az anyagcserem hogy az vmi fantasztikus.....Talan ha Activiat ennek....vagy...vmi olyat ami meghajt...pl szolot...akkor sikerulne beinditani a gyors anyagcseret???? Jah es tornazom mindennap 1.30 percet...ugyhigy megvan a sport is ha vki a sporttal..15 L jonne...
2010. máj. 2. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Másfél perc marha kevés :D

Egyél sok rostosat, az jó hatással van erre...

2010. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a mályvatea vált be, neki is ilyen problémája volt.De ne vidd tulzasba!

18/L

2010. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Biztos vagyok benne, hogy rosszul étkezel, az okozza zet. Vagy keveset eszel, vagy nem elég rostdúsan táplálkozol. Attól függően, hogy melyik, egyél többet vagy egyél több zöldséget, gyümölcsöt, zabpelyhet stb. Nagyon egészséges a joghurt is, de önmagában ne várj tőle csodát, ez inkább csak jó marketingfogás a Danone-tól.

2. Napi több kis étkezés, plusz sok folyadék hatására gyorsul az anyagcsere.

3. Ha külső segítséget akarsz, semmiféleképpen ne hashajtóhoz nyúlj, mert tönkretesz belül mindent. Ajánlom a mályvateát, természetes, nem szokik hozzá a szervezet, és minden reggel tudsz wc-re menni. Persze csak akkor, ha van mit kiüríteni, ergo a táplálkozás rendbetételével kell kezdeni.

2010. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha laktozérzékenyésged van, akkor meghajt, a (langyos) tej is :D
2010. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem meg pont forditva volt hogy sokat jártam wc-re és elkezdtem activiát enni,mindennap,és rendezödött a dolog.
2010. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zöld tea
2010. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam az aktívia natúrt, de nem vált be. Persze, nem fájt a hasam, nem puffadtam, viszon megutáltam egy életre. Javaslom, hogy minden nap egyél egy evőkanál szilvalekvárt, sok gyümölcsöt-zöldséget. Olyat is hallottam (bár nekem nem vált be), hogy amikor felkelsz éhgyomorra igyál egy pohár langyos vizet.


Esetleg még a Flavin étrendkiegészítő italt tudom ajánlani. Mondjuk elég drága (8000 Ft) körül van egy 3 dl-es üveggel, de hatásos. (Növényi eredetű gyógyhatású készítmény, tisztán gyümölcsökből. Ebből egy 15 ml-es adag elég egy napra)


Ha így sem működik, akkor guttalax hashajtó. (Bár én nem vagyok a gyógyszer híve)

2010. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat...mi elott nem dietztam...egy nap 3x is jartam...Csak amir beiktattam a dietat azota vn ez....Mar egy hte csak gyumolcsot eszek szinte...+ a reggei szenyamat...ennyi....
2010. máj. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!