Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnek fogamzásgátló...

Szeretnek fogamzásgátló tablettát felirtani, de nem tudom hogy mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

El kell menni nőgyógyászhoz, tudom hogy vért azt vennie kell.

De azt nem tudom hogy lábam között kell matatnia, mert nem szeretnem. Tudom hogy idővel egyszer muszáj lesz de ha lehet akkor nem :) Mit fog mondani csinálni?:O köszi előre is


2009. dec. 16. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát tőlem például nem vett vért! De biztos, hogy meg fog vizsgálni előtte! Legalábbis engem megvizsgált, és annyit kérdezett hány kg vagyok! Ha a szexhez érett vagy, akkor a vizsgálathoz is legyél az.
2009. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig vizsgálat nélkül nem írja fel, remélem... Mert ha igen, akkor nem alapos doki és akkor jobb, ha nem bízol benne. Én is nemrég irattam fel először. Megvizsgált kézzel és ultrahanggal, vett vért, megmérte a vérnyomásomat, kikérdezett, hogy a családban volt-e trombózis vagy vérnyomásbetegség és ezenkívül egy hónapig mérnem kellett a hőmérsékletemet, hogy van-e rendesen peteérésem. Szóval ő nem adja könnyen:)

Egyik barátnőmnek vizsgálat és minden nélkül írt fel a doki és aztán 2 hét szedés után mehetett vissza másikért, mert annyira nem bírta a szervezete. Csak akkor már másik dokihoz ment, aki meg is vizsgálta.

Nem kellemes a vizsgálat, de a te érdekedben történik.

2009. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond el a dokinak, hogy tartasz a vizsgálattól és akkor óvatos lesz. A vizsgálatot saját érdekedben ne hagyd ki! 2 perc és semmi fájdalom! Vagy keress női dokit ha az zavar, hogy pasi.
2009. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szexhez érettnek érzed magad, akkor a vizsgálatot is kibírod. 18 fölött vagy ha már szexelsz (és gondolom azért akarsz tabit) akkor félévente-évente úgyis kötelező.
2009. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!