Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és elég kicsi...

14 éves vagyok és elég kicsi melleim vannak. Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok,már minden osztálytársamnka tök nagy melle van,nekem pedig tök kicsik,65B.Tavaly még be is szóltak miatta,akkor nem foglalkoztam vele,de mostmár egyre jobban zavar,nem is nézek ki 14 évesnek és kisebb is vagyok náluk.Visont nem értem,mert anuykámnak meg nagy mellei vannak.Szóval,nagyon zavar van olyan lengébb felsőm,amiben konkrétan alig látszik az a kevéske is.Szerintetek ciki?

2014. márc. 24. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát próbálj fel egy felnőtt kosaras melltartót, és mondd meg az alapján, hogy mennyi. De amúgy mindegynek mondanám. 14 éves koromban még nekem se volt semmi cicim, és azóta is őszintén örülök, hogy nincs túl nagy, legalább A) tudok futni anélkül, hogy lifegne B) nem lesz F kosaram, mikor szülök :D
2014. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65-ös az azt jelenti nagyon vékony vagy. Egy vékony testen pedig a B-s mell már óriásinak hat. Amúgy meg bőven nőhet még, lehet neked is csak terhesség után lesz nagy melled mint anyukádnak. Kérdezd meg tőle neki hogy mikor nőtt, így lesz egy halvány képed arról rád mi várhat cici fronton.
2014. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerinted érdekli a normálisakat, hogy mekkora a mellméreted? Nekem például jelentéktelen, hogy kicsi, vagy nagy! A túl nagytól meg már irtózom!
2014. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de azért a nagy mellek a vonzóak.
2014. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A B-s mell egyáltalán nem ciki. Nem a szám a lényeg, mert az a mell alatti méret. A betűt kell nézni, ami a kosarat jelenti.Az A-s mell a kicsi.Az AA-sról ne is beszéljünk. Nincs kicsi melled, csak vékony vagy.
2014. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!