Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tegnapi aktus után feldagadt...

A tegnapi aktus után feldagadt a puncim bal része viszket fáj. Mitől lehet (használtunk gumit)? Esetleg fertőzés? L/16

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Valami fertõzést szedtél össze, és a dagadás talán durvaságtól alakulhatott ki, ez csak feltételezés.Mindenesetre fertõtlenitsd le.
2014. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen fertőtlenítőt ajánlotok?
2014. márc. 25. 12:15
 3/4 anonim válasza:
Fertotlenitokent jo a betadin kup v a grapefruit csepp( sima!) Nehany cseppet felhigitod vizzel es bekenyed es probald a huvelybe is feljutattni! Kicsit csipni fog de nem veszes! Nekem bevallt es ha felfazok akkor is 1 -2 nap alatt elmulik ettol a csepptol. Barmelyik patikaba megtalalod olya 1200 ft korul van!
2014. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Bocsi hogy ide írok,de nekem is hasonló problémám van. Még nem voltam soha senkivel,és nemrég vettem észre hogy nekem meg az egész feldagadt,ég és viszket. Miért?
2014. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!