Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítsen valaki kérem! A...

Segítsen valaki kérem! A naturella tamponnak az illatanyagától lehet hüvely gombát kapni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 10:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A válaszokat és tapasztalatokat nagyon meg köszönöm minden kedves válaszolónak !
2014. márc. 26. 10:15
 2/17 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem!!! Esetleg allergiás lehetsz rá,attól irritálhat,pl.viszketés.
2014. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sztem hüvelygombát nem,vagyis azt nem az illat anyagtól,hanem inkább magától a tampontól,ha a higiénés szabályok nincsenek betartva.Viszont erős viszketést okozhat,irritálhatja a hüvelyt,ha allergiát is okoz,akkor az még kellemetlenebb.
2014. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A lányomnak van problémája ! Ö azt állítja hogy

Viszket és száraz neki!

2014. márc. 26. 10:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sűrűn cserélheti, meg lehet az illatanyagra érzékeny.
2014. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne használjon illatosított változatot! A legjobb lenne, ha tampont sem használna, amíg a tünetei nem múlnak el, hanem betétet, azt is illatosítatlant!

Ha pedig ezek mellett is fennállnak a tünetek, akkor mindenképpen érdemes volna nőgyógyászt felkeresnie.

2014. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem! Meg fogom beszélni vele! Hiszen valóban közrejátszhat!
2014. márc. 26. 10:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet irritáció az illatanyagtól, vagy a tampon bármelyik összetevőjétől is nagyjából, ki kell tapasztalni. Az biztos, hogy váltania kéne, ami problémát okoz, azt ne használja többet! (Egyébként a tamponoknál nem szokás az illatosítás)
2014. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt tegnap közőlte velem és a tampont azonnal tőle! megvontam
2014. márc. 26. 10:36
 10/17 A kérdező kommentje:
Megvontam tőle! Elnézést csak siettem!
2014. márc. 26. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!