Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt 1 hónapot a havim,...

Kimaradt 1 hónapot a havim, és most megjött márc.14. -én és már 2 hete tart. De alig jön . Ez baj, természetes? 15/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok nőgyógyász, de lehet kéne lásson egy.
2014. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha még nem rendszeres a menzeszed akkor szerintem ebben még nincs olyan nagy csoda. Főleg, akkor, ha csak kevés van. Nekem sem anyukámnak pl sose állt be rendszeresre a vérzésünk, és egy nőgyógyász sem látott benne problémát.
2014. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is 14.-e óta tart erről mi a véleményetek? ez a 3. és az első kettőnél kb 6 napos volt és pontosan jött meg mind sokkal kevesebb vérzéssel mint most :S
2014. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi baj sincs még a korodban, pláne ha kicsit vérzik csak!
2014. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! Sikerült megnyugodnom
2014. márc. 29. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Még lehetséges ilyen a korodban. Ha erősen vérezne, akkor érdemes lenne orvohoz menni a sok vérvesztesség elkerülése végett, de így nincs gond.
2014. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
34%
A legbiztosabb az lehet, ha elmész egy nőgyógyászhoz... az biztosít majd arról hogy nincsen semmi baj. Ez csak egy rutin vizsgálattal megállapítja, ha nem voltál még orvosnál nem kell félni, elsőre még ciki, de egy nő életében ezt meg kell szokni és meg kell tanulni, ha valami rendellenesség van meg kell nézetni az orvossal...Bármi gond van, irány egy jó nőgyógyász, és azt tartsd is meg mert az életünk folyamán szükség van rá.Jó ha folyamatos kontaktba vagy egy nőgyógyásszal.
2014. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!