Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérésnél erős hasfájás,...

Peteérésnél erős hasfájás, görcsölés és utána elmúlik! Hasonló tünetek valakinél? Mit lehet vele kezdeni? Hormongyógyszer vagy természetes fitoösztrogént kellene szednem? Szülés óta van!

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ez volt a gondom, szülések után sem változott. Amikor fogamzásgátlót szedtem természetesen nem volt ilyen,mert ne is volt peteérés. De csak ezért felesleges hormont szedni. Én ilyenkor "bekapok"egy Cataflamot és ez elég is.
2014. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is megéreztem a peteérést szülés előtt és után is, de azért annyira nem fájt, hogy Cataflamot kelljen beszednem. Sajnos normális tünet.
2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen. Még nem szültem. Teljesen normális. Ha nem bírod a fájdalmat egy szimpla fájdalomcsillapítót vegyél be.
2014. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!