Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és még nem...

14 éves vagyok és még nem menstruálok, mellem is pici. Mellette sportolok ovi óta. Mi a baj velem? Az oszt. Társaim már mind menstruálnak, mellük is van.

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj!! Későbben érö vagy mint a társaid!!!!
2014. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, ne így fogd fel! Még nem késtél el semmivel, csak akkor lehet veled "baj", ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor érdemes orvoshoz fordulni vele.
2014. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi, bajod, minden rendben van veled. 17 éves korig kell megjönnie a menstruációnak, ha addig nem jönne meg, akkor orvot kellene keresned.

Szerintem az osztálytársaid közül is vannak akik csak füllentenek, hogy nagyobbaknak tünjenek.

2014. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Normális ez még, 17,18 éves korig az orvosok is azt tanácsolják, hogy várj türelemmel.
2014. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugtattatok, de akkor nálam az is rájátszik, hogy ovi óta rendszeresen (nem csak hobbi szinten) sportolok?
2014. márc. 29. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne ennek köze hozzá...
2014. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!