Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Áztatok már át úgy...

Lányok! Áztatok már át úgy suliban, mikor megvolt, hogy nem volt se nálatok, se az o. társnőknél tampon/betét? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Mit csináltok ilyen helyzetben? Védőnő, esetleg szóltok a tanárnak?

2014. márc. 29. 23:15
 1/8 anonim válasza:
100%
igen.hogy engedjen haza átöltözni,meg gondoskodni betét,ill.tamponról
2014. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nem, de olyan igen, hogy otthon felejtettem a gyógyszeremet, és annyira görcsöltem, hogy kénytelen voltam ofőmtől kérni. Fordulj bizalommal a tanáraidhoz! :)
2014. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos szomorú, de nem minden tanárhoz lehet bizalommal fordulni. illetve szinte biztos, h segitenének, de nem mindenkinek van olyan ofője, akihez szivesen fordulna ilyen intim dolgokban
2014. márc. 29. 23:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy tanárnőt, védőnőt, titkárnőt, stb és felvázolod a helyzetet. Férfi tanárnak is elmondhatod, de egy nő valószínűleg megértőbb lesz és úgy nem is ciki :)
2014. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Védőn, tanárok, ennél jobb megoldás nincs, vagy egy telefon haza, hogy ha valaki ráér akkor ugorjon el vele a sulihoz.
2014. márc. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bárkivel elö fordul de persze tök ciki. Épp ezért alap dlog hogy egy nönél mindig legyen betét, ha nagyon bizonytalan mikor jön meg akkor váltó bugyi is. Egyébként a suliban az iskola orvosnál tuti van betét na meg egy osztályban nincs olyan hogy épp egy lány sem menstruál.
2014. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, hogy pont akkor jött meg és nem volt nálam betét

mivel még nem volt olyan erős és már majdnem vége volt a napnak, zsepit használtam helyette

lehet nem a legjobb megoldás, de arra a bő 1 órára elég volt

2014. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha átáztál az nagyon gáz akkor elkéreszkednék haza a tanártól vagy a legközelebbi kinai boltba vennéj egy bugyit + betétet. Nagyon sajnálak kérdezö mert ez elég szar érzés átázni és mennyire áztál át ? Máskor legyen betét a táskádban és ahogy írják esetleg cserebugyi meg elöte ha számitasz rá megkell jönnie rakj be otthon elöte levö napokban betétet és nemér meglepetés.
2014. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!