Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött és nem merek...

Ma megjött és nem merek szólni anyumnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mersz szólni? Ez nem szégyen és nem is fog haragudni, ez teljesen természetes dolog. Szólj neki, kérj segítséget.
2014. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szedd össze a bátorságot :)

"Anyu, megjött ma az első mezeszem, de minden rendben van (van betétem)." Vagy ha nincs akkor szólsz neki, hogy venni kéne.

Én se mertem neki szólni, későbbiekben csak annyit kaptam, hogy "hülye vagy, lányom".

Bátorság!

2014. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyád nem világosított még fel, akkor fájdalmas fapofával állj elé, hogy valami nagy bajod van, biztosan meg fogsz halni stb.
2014. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%
Először én is kínosnak éreztem, de szóltam neki, mivel kellet betét.:D Teljesen lázban égett, h az egyetlen kislánya nő lett.:) Azóta már csak röhögök magamon, hogy alig mertem megmondani.
2014. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én sem mertem szólni, nálunk teljesen tabu téma volt az ilyen, nem is itthon lettem felvilágosítva. Délután láttam, hogy baj van, estig vártam, nem tudtam mit kezdeni vele, megijedtem. Este pironkodva odaálltam elé, hogy megjött, ennyit mondtam. Kaptam betétet, de minden segítséget hárítottam. Engem sajnos nagyon rosszul érintett. No nem megijeszteni akarlak, ennek már 8 éve nyilván, de értelek, hogy félsz. Nincsen semmi baj, nem történt semmi olyan dolog, amit titkolni kéne, illetőleg azért kéne szólni, hogy betétet tudjon adni, ha esetleg neked nincs, vagy nem tudsz hozzájutni.
2014. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Képzeld magadat az anyukád helyébe! Egyszer majd te is leszel anya, te mit találnál szégyenletesnek abban, hogy a kislányod nővé válik? Ő nagyon szeret téged és mindenben támogatni szeretne, biztos, hogy nagyon fog örülni neki, ha megtiszteled a bizalmaddal! Egy pár év múlva pedig nem is fogod érteni, mi volt ez a nagy hűhó :D
2014. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Végy erőt magadon, és mond meg. Gratulálok.
2014. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki.. Köszi a válaszokat
2014. ápr. 1. 19:51
 9/13 hfskdfgf válasza:
és leharapta a fejed ? vagymit mondott?
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

na tényleg mondd meg, mert elképzeltem a párbeszédet:

- anyu, megjött.

- mi a ... kislányom meg nem mondtam, hogy nem szabad megjönnie! hát ilyet! a nagy kamaszodásból észre se veszed a szabályokat! 10 hét szobafogság!

2014. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!