Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben. Tapasztalatok?

Csomó a mellben. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok. Vasárnap találtam a bal mellemben es kis csomót, ami fáj is. Természetesen azonnal elmentem nőgyógyászhoz, hiszen Anyukámnak huszonèves korában jóindulatú csomója volt, amit eltávolítottak, nagymamám pedig mellrákos volt. Az orvos megállapította, tényleg ott van, beutalt UH-ra, hétfőn megyek. A leletre ezt írta: bal emlő külső, középső qvadrásában borsnyi tömött tapintású terime. Tudom, hogy többet csak az UH után tudok meg, de aggaszt. Èrdekelne tapasztalaitok, véleményeitek! Köszönöm!


2014. ápr. 1. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogamzáshátlót szedsz? Nekem pont ennyi idősen ugyanez volt a történet. Ultrahang, utána szövettant csináltak, kiderült, hogy fibroadenoma. Amíg nem nőtt, nem kellett csinálni semmit, csak a fog.gátlót abbahagyni. De sajnos 2 év alatt elég nagy lett és műteni kellett. Nem volt gáz, egyet aludtam bent és kicsit fájt utána, de abszolút semmiség volt. :) Szóval szerintem ez a legrosszabb, ami történhet. Nem gondolom, hogy mellrákod lenne, ha erre gondoltál, fiatal vagy még ahhoz.
2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szedek! Mistral a neve. Elsősorban az arcom miatt lett felirva, mert patis, mitesszeres volt és azóta szép a bőröm.
2014. ápr. 2. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azóta sem szabad szednem! Akkor egyből abba kellett hagynom, és mostanában felmerült, hogy szedném, de az orvos kifejezetten ellenezte. Szerintem kérdezz majd rá a dokinál! Van valami fejlemény?
2014. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltál azóta?

Mi derült ki?

2014. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen volt az uh?

Mennyi idős vagy?

2014. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van mikor még az uh sem elég -

Nem mondták, hogy kéne menni mintavételre?

2014. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!