Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pici csomó a mellben és piros...

Pici csomó a mellben és piros bőr. Mit tegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2napja van az egyik mellbimbóm felett egy pici, kb. cseresznyemag nagyságú görcs, a bőr pedig piros azon a részen. Nem szoptatok mert nagyon kevés a tejem (kb.napi 40-50ml) igy csak lefejni szoktam. Viszont ezt a csomót hiába masszirozom, fejek a mellemből, borogatom, nem akar eltünni. Már fáj a bőröm a sok masszirozástól is. Mit tegyek (orvoson kivül), valami tanács?
2013. febr. 23. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ha ezek nem segítettek akkor orvos kellene. Ha most nem mész akkor a gyulladás nőni fog és akár műtét is lehet a vége. Most még elég lehet az antibiotikum. Egyébként jó lehet a meleg vizes zuhany utáni fejés, többféle oldalról. Fejés közben is próbáld gyengéden masszírozni a csomót.
2013. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xStefix ***** válasza:

Frissen készült:

[link]


Plusz, pont, mivel kevés a tejed, Kérdező, szoptatni kellene, de sokat-sokat (ha a babád még elfogadja a melled), mert úgy lesz több a tejed! Ráadásul az elzáródást is így tudnád a legjobban megszüntetni.

Orvoshoz szükségtelen menni jelenleg, hogy mit próbálj, azt a fenti fájlban részletesen összefoglaltam.

Jobbulást neked!

2013. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xStefix ***** válasza:
100%
Ha a fenti címen az egész mappát látod, akkor a Tejcsatorna-elzáródás c. fájlt olvasd el. Legalábbis a problémád tekintetében. Persze a többit is szabad, sőt, szerintem hasznos lehet... :)
2013. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekem nem jó a link, amit küldtél kedves 2.válaszoló
2013. febr. 23. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
a babám már nem fogadja el a mellemet...
2013. febr. 23. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a csomóddal?
2014. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:
Másfél év alatt? Szerintem már régen elmúlt. :D
2014. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!