Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásra jó a joghurt...

Hüvelygyulladásra jó a joghurtos/ kefíres tampon?

Figyelt kérdés

Kissé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

Nemrég hüvelygombám volt, azt kikezeltem, el is múlt. De a szeméremajkam még mindig megvan duzzadva és kicsit más a folyásom, mint általában.


2014. ápr. 1. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
menj orvoshoz, a gomba sem mulik el töle, csak épp tünetmentes avgy de ujra elö fog jönni hamarosan ha ujra elszapaordik annyira hogy tünetet okozzon. Teljesen elmulasztani ilyen házi praktikával nem lehet. A hüvely gyullads pedig komoly dolog az felehet a méhedre és komoly kögvetkezményei lehetnek, gondolom nem akarsz kórházba kerülni. méhgyulladással nagy rá az esély.
2014. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenképpen akarok menni orvoshoz. Csak kíváncsi voltam :) Írtam is, hogy szkeptikus vagyok, tehát még ha ajánlanátok sem biztos, hogy kipróbáltam volna.

A gombát 3 napos canesten tablettával kezeltem.

Olvasgattam, hogy mik a hüvelygyulladás tünetei. A felsoroltak közül nekem talán, ha kettő van jelen (már ha duzzadt szeméremajak is tünetnek számít). Lehet, hogy nem is az? Vagy az, csak a szervezetem ennyire ellenálló? Bár, ha kialakult bármi is, akkor már nem annyira ellenálló, főleg, hogy akkor felborult a hüvelyflórám is.

2014. ápr. 1. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó a kefír!!!

Natur yoghurtos tampont kell használni preventív jelleggel.


Nekem orvos ajánlotta és be is vált!

2014. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha már kialakult, akkor nem szabad használni?
2014. ápr. 2. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem árt!
2014. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!