Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzalmas menstruációs fájdalom?

Borzalmas menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban megjött,arra ébredtem hogy borzalmas fájdalmaim vannak,nem olyan mint máskor,hanem szó szerint mintha ki akarnának belezni!Remegtem,hideg verejtékeztem,hányingerem volt,hasmenésem és az ájulás környékezett a fájdalomtól.Nektek is előfordult már hasonló eset?

2014. ápr. 4. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
fu igen egyszer, elég emlékezetes volt levegőt is csak félig tudtam venni de szerencsére pár óra múlva elmúlt, görcsoldó sem segít?
2014. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De segít,kb.egy óra múlva segített 3-4 db erős görcsoldó...de utána úgy kibuktam,hogy órákon át aludtam,sajnos a munkába se tudtam bemenni...
2014. ápr. 4. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos 3-4 havonta előfordul. "Szerencsére", egy héttel a vérzés előtt elkezd fájni a hasam, és ha résen vagyok, előtte este be tudok venni görcsoldót-fájdalomcsillapítót, így talán csak felébredek, és elég a forró zuhany, nem ájuldozok.
2014. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!