Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a túl sok...

Lehetséges, hogy a túl sok vizelet marta ki a kisajkamat?

Figyelt kérdés

Pár napja estefele benyomok 2 liter vizet, mert nap közben alig iszom, de tudom, hogy fontos lenne...Ennek viszont az a hátránya, hogy 1 óra alatt vagy 3X elmegyek pisilni. Ma a kisajkaim tetejei egy pici pontban nagyon érzékenyek lettek és egy pici pontban megnagyobbodtak,ott ahol találkoznak a húgycső kivezető nyílásával (tehát ahonnan jön a vizelet) ..


Ez lehetséges attól, hogy túl sokat járok WC-re?


2014. ápr. 5. 20:59
 1/10 A kérdező kommentje:
hüvelygombám volt, 1 hete múlt el canestentől.
2014. ápr. 5. 21:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ez valószínűtlen.
2014. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehet? Olyan mintha ellene vékonyodva a bőr.
2014. ápr. 5. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a WC papir dörzsöli ki
2014. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, ez lehetséges opció...köszi!
2014. ápr. 5. 21:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig mindig próbálom nagyon óvatosan törölni, nem is törlöm csak áttapogatom vele, tehát nem értem..:/
2014. ápr. 5. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nem múlt el a fertőzésed, és a Canesten csak enyhítette vagy elnyomta a tüneteket. Ez bizony elő szokott fordulni.
2014. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen tünetem nincsen már, eltűntek , nem enyhültek.
2014. ápr. 5. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen tüneted nincsen már, csak egy ismeretlen eredetű kisajakduzzadás, és/vagy hogy a bőröd annYira érzékeny, hogy a wc-papírral való áttapogatásra is kidörzsölődik. Ez nem a normális kategória.
2014. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma már nem érzékeny úgyhogy nemtom...lehet, hogy túlreagáltam... orvoshoz sajnos nem áll módomban elmenni, mint mondtan 1 hete voltam, otthagytam 8000 forintot :/
2014. ápr. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!