Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hetes terhességnél,...

Két hetes terhességnél, megduzzadhat a mell vagy csak meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Késik lassan két hete,de ezelőtt is így volt,mivel petefészekcisztám van és az is előidézheti ezt.Sokszor érzem hogy pisilnem kell,de nem sok jön.Felfázva nem hiszem hogy fellenék...

2014. márc. 24. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és viszkető kiütések?elmúlik aztán visszajön máshol.
2014. márc. 25. 00:01
 2/8 A kérdező kommentje:
a kiütés nagyon apró és alig van ...lehet hogy köze sincs hozzá.Inkább koncentráljunk a főbb kérdésre-légyszi írjatok. :/
2014. márc. 25. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább koncentrálj a nőgyógyászod felkeresésére!
2014. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha két hete késik akkor már 6 hetes terhes lennél.
2014. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

a négyes válaszolónak igaza van...valószínűleg tényleg nem 2 hete terhes vagy, mert akkor még nem igen vannak tünetei...szóval már a 4-és 6. hét között lehetsz...a mellduzzadás a terhesség 4. hetétől jelentkezhet nekem is úgy volt...ha tényleg baba van a dologban, akkor ez a tünet kb. a terhesség végéig kitart...


14 hkm

2014. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megjött :D tudtam h csak a cisztám szorakozik velem de mostmár megműtetem mert egy ronga...
2014. márc. 26. 23:41
 7/8 anonim válasza:
A műtét lehet jó ötlet, nehogy valami nagyobb problémát okozzon! :) Jó egészséget kívánok! :)
2014. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :) A héten megyek a nőgyógyászhoz! Köszönöm a jó kívánságot, és viszont kívánom! :)
2014. márc. 31. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!