Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nagyon sok van,...

Mit tegyek ha nagyon sok van, de nem akarok tampont hasznalni? Suliban is olyan ciki hogy mindig rogton atazik

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 15:49
 1/9 LemonDrink ***** válasza:
0%
Mi lenne ha tennél tampont, és utána betétet? :)
2014. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tampont nem akarsz használni, akkor ne használj. Viszont ilyenkor használj vastag betétet, amit sűrűbben cserélj. Ha suliba vagy, akkor akár minden szünetben, vagy minden második szünetben.
2014. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
használj északai betétet annak ki kell birnia 1-2 órát. Always night. az tuti nem ázik át egy óra alatt, szünetben ellenörizd és fontos a feszes bugyi is hogy tartsa.
2014. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felek hogy ha tampont hasznalok,fajni fog vagy valami...vagy nem jol csinálom...
2014. ápr. 6. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig hidd el, a tampon egy áldás! :) Nagyon sokat segít, kényelmes, nem lehet érezni!

Meg kell próbálgatni a felhelyezését, de hidd el, pár próbálkozás után már ki fogod tapasztalni! :)

Sokkal higiénikusabb, nem is kell olyan gyakran cserélni, mint egy betétet! :) Meglátod, hogy sokkal jobb lesz, próbáld csak ki! :) Először az o.b Minivel mondjuk. :)

2014. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se tamponoztam 20 éves koromig, és nekem is fájt... Nem vagyunk egyformák, vannak szűk teremtmények.. Cserélj amennyit kell. Ágyő
2014. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Miért nem jó a betét?Tegyél be tampont és valami tisztasági fetétet.
2014. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az éjszakai betét jó, használd azt. Ha pedig nagyon biztosra akarsz menni, két bugyit húzzál és mindegyikbe tegyél egy-egy betétet. (vagy három bugyit, na legyél kreatív:)
2014. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is a tampon a Neked való. Próbáld először úgy, hogy van rá időd, tehát ne mondjuk 2 óra között szünetben a suliban, hanem mondjuk otthon, amikor ráérsz. Akkor próbáld ki, amikor sok van, hogy (bocsánat, de ennél jobban nem tudom megfogalmazni) legyen min felcsússzon. Egy pillanat alatt fent van, és nem tudod rosszul feltenni. Ha fáj, akkor told mélyebbre, mert akkor nincs a helyén.


Ha a betétet utálod, a tampontól félsz, akkor használj Mooncup-ot. Az egy intim tölcsér, és én nagyon szeretem. Orvosi szilikonból készül, így hypoallergén, és mivel feltapad, lehetetlen, hogy átázz vele. 2 méretben kapható, és észrevétlen. Nekem 3 db van belőle, és az teljesen elég. (1 használatban, 1 sterilizálva, 1 a táskában).


Üdv!

2014. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!