Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ciki az ah a...

Szerintetek ciki az ah a teljesen egészséges és szép fogsoromra fogszabályozót akarok? Nagyon tetszik nekem a fogszabályzó, de teljesen egészségesek a fogaim de akarok fogszabíííííííít! Szerintetek jó ötlet vagy ciki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 13:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs, főleg hogy gondolom nem te fogod kifizetni :D
2011. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
persze b*szd csak szét ragasztóval a fogaidat!
2011. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

ne hisztizz, neked nincs szükséged fogszabályzóra.

Irgum-burgum, irány tanulni.

2011. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

ja, szünet van, bocs :D

akkor olvasni :)

2011. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ciki. A fogszabályozó nem divatcikk, hanem gyógyászati segédeszköz. Hallókészüléket sem csináltatunk csak azért, mert milyen trendi.

Meg a fogszabályozó viselése egyáltalán nem móka és kacagás.

2011. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyú hülyeség.
2011. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Egészséges fogakra h akarsz fogszabályszót??Vmi műt tegyél fel---ilyenről még nem is hallottam.Szerintem az igazi kérdés az fel e raknák neked egyáltalán nem az hogy ciki e:DAmúgy ciki...nekem kellene de az istennek nem tenném fel már ilyen korban.
2011. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják neked megcsinálni, mert felesleges pénzkidobás lenne. Jól írták, ez gyógyászati segédeszköz, nem divatcikk! Mit nem adnék, ha nekem sem kéne hordani, de sajnos muszáj, pedig baromi fájdalmas, főleg, hogy szétirritálja a szájat belülről, és lyukakat váj bele. Jó, hogy nem rögtön gipszet kérsz, hiszen az is milyen trendi...
2011. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hihetetlen ez a trend dolog:D:-)amúgy tényleg érekes elképzelés.
2011. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg sztk-ban nem fognak neked tb-re fogszabit feltenni, magánrendelésen sem hiszem, hogy könnyen találnál ORVOS-t, aki csak úgy felteszi neked. Ha mégis, akkor az csak a pénzre megy, ergo 400.000 ft alatt ne is gondolkodj.
2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!