Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat fehér hólyagokat a...

Mi okozhat fehér hólyagokat a bimbóm mellett és a bimbóudvaron?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is van...pattanások
2009. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem tegnap még nem voltak. neked mióta vannak?
2009. dec. 19. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig van, nem egészen pattanások, olyan fehér genny jön belőle, de keményebb, mint a patiból. Én kinyomkodom őket.
2009. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitteszerek?
2009. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne nyomogassátok, hanem a gyógyszertárban vegyetek spiritus dilutust (Ez 70%-os alkohol), és ezzel napi minimum 2x (vattával) mossátok le.

A gyógyszerésznek mondjátok meg, hogy mire szeretnétek használni, ha esetleg nem akar adni.

Van ennek saliciles változata, kérdezzétek meg esetleg azt ad, vagy nem, ha nem irassátok fel orvossal, FO No-s készítmény spir. Salyc. a neve.

Lényeg az, hogy a mell szappanos lemosása után, szárazra töröld, egy tiszta vaslat törülközővel, amit csak erre a célra használsz, majd a jelzett oldattal kezeld, 3-4 nap alatt elmúlik.

Ami még hasznos lehet a Betadine-s ecsetelés, és ezt biztos adnak vény nélkül is.

A régi kamilla teás lemosás is segít, jó meleggel napi 2x.

Fontos a tiszta melltartó!

2009. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! a Betadine-t mindjárt ki is próbálom.
2009. dec. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!