Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normalis vagy...

Szerintetek ez normalis vagy a fogamzasgatloval van a problema es valtanom kellene?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el szedni fogamzasgatlot, ezzel parhuzamosan a felmazasomra irtak ki antibiotikumot, amit tudtam h csokkenti a fogamzasgatlo hatekonsagat. A verzesem nem akar elmulni es raadasul nem is pirosas vvoros hanem sotetbarna, szinte mar fekete. Ez a fogamzasgatlo miatt lehet v h egyszerre szedtem antibiotikummal? Ezen kivul meg erdekelne h mennyire csokken a fogamzasgatlo hatasa ha a bevetele utan fel oraval hasi fajdalmam van es hasmenesem volt...de nem olyan komoly csak a megszokottkl.eltero allagu. Es ez abba fog maradni v meddig tart? Valamint mellfeszulest erzek, de masmint mielott mev szokott jonni. Olvastam h ez is mellekhatas, de ez se mulik el? Elore is koszonom!! (egyebkent jangee 0.02-t szedek)

2014. ápr. 6. 23:59
 1/3 anonim válasza:
A fogamzásgátló szedése alatt sosem rendes vérzést fogsz tapasztalni mivel azok csak elvonásos vérzések sokkal kevesebb másabb (hígabb állagú) . Az általad leírt barnás vérzés az nálam is megvolt az elején egy-két alkalommal aztán lassan átváltott pirosas ,inkább halvány piros színbe és persze sokkal kevesebb ideig is tartott és te is észre fogod venni h ilyen 3 napnál tovább nem fog tartani ( nekem olykor 2 nap volt sok dologban rásegített :) ,de azóta én leálltam vele ) De ha nem változna a barnás vérzés 1-2 menstruációs időszak alatt sem akkor feltétlen keresd fel nőgyógyászod ! Az antibiotikum párhuzamos szedése a fogamzásgátlóval nem lenne nagy probléma és nem üti egyik sem a másikat ha kb 3-4 órás különbséggel szeded a 2 -őt mert nekem is volt így és azt mondta az orvosom h legalább a leírt időt tartsam be és úgy nem lehet probléma hogy esetleg a fogamzásgátló veszít hatásából . Viszont ha fél órával a gyógyszer beszedése után volt a hasmenés az viszont már problémásabb szitu ugyan is ennyi idő alatt nem szívódott fel a gyógyszer a szervezetben is több mint esélyes a dolog hogy távozott a hasmenéssel a gyógyszer is . Így ha van párod akkor figyeljetek oda a védekezésre :) A mellfeszülés az nálam (meg szerintem a nők 90 % nál ) végig kísért a gyógyszer szedése alatt meg aztán méretileg is változni fog még ahogy haladsz előre a gyógyszer szedésével kb olyan 2 hónap és dúsabb kebleket pillanthatsz meg a tükörben én imádtam :) bár a hason fekvés ez idő alatt kimaradt az életemből mert feszült meg fájtak is a bimbók de nem olyan vészesen :)Remélem segíthettem valamennyit ! de a barnás vérzés ha nem múlna vagy halványodna mindenképp orvos kell h lásson !
2014. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt sokban segitettel ;) Mrg mindig tarr a barnas verzes, de femelem h csak a hozzaszokasi udoszak miat. Igazabol.engem nem is zavarna, de a parom kicsit iszonyodik ettol es ezert is szeretnem h elmuljon. A cici novekedest pedig alig varooom :D
2014. ápr. 10. 13:59
 3/3 anonim válasza:
Örülök hogy segíthettem :) Viszont tényleg ha nem múlna a barnázás akkor irány a doki még ha feleslegesen is de jobb mint ha már kialakul egy komolyabb dolog ! Nekem 2 méretet nőtt a cicim szerettem is nagyon feszes volt tartása is jobb volt már melltartóra se volt nagy szükség imádtam :)))
2014. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!