Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az osztályomból már mindenkine...

Az osztályomból már mindenkinek van melle, csak nekem nincs. És cikiznek is miatta. Valami mellnöveló masszázs, torna?

Figyelt kérdés

13 vagyok.150 cm és 40 kg.Az osztályomból csak nekem nincs mellem.Pedig nem én vagyok a legkisebb.Az egyik osztálytársam tavaly még teljesen laops volt.Most meg kifele esik a melle.A fiúk az osztályomból "Oxigén"-nek csúfolnak.És nagyon idegesít...Valaki tudna ajánlani vmilyen mellnövelő masszázst,tornát?:(

Előre is köszönöm a normális válaszokat:)


2014. ápr. 7. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
sajns nincs semmi ilyen praktika. legfeljebb a kitömött melltrató. Ez genetika. valószinüleg hamarosan elkezd neked is nöni. Még alacsony és vékony vagy ebböl is látszik nem indult még be igazán a nemi érésed. Menstruálsz már? gondolom még azt sem. türelem a cikizés pedig tudom hogy idegesitö de nem tudsz mit csinálni ellene.
2014. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kezdj el hizni...
2014. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Most híttam 2,5 kg-ot...Nem menstruálok.

Amúgy hordok melltartót...csak egy icuripicurit nagy rám,de nem áll úgy el tőlem. 65 A-s.

MIlyen ételektől lehet hízni?

És mondtam az osztálytársaimnak,akik csúfolnak,hogy talán látták már,hogy csak úgy csesztetnek.Azt mondták,hogy tavaly nyáron "kisasolták".Akkor még tényleg nem volt semmim.MOst ahhozképest van egy kicsi.

2014. ápr. 7. 16:32
 4/18 anonim ***** válasza:

míg nem menstruálsz rendesen addig nem is fog nőni..

vkinek csak 17 körül kezd el nőni...(azt nem mondom mitől, mert akkor már most akarod)


aki csúfol meg szóljál vissza neki h kisfarkú vagy vmit

2014. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

13 évesen nem kel attól félned, hogy ekkora marad a melled, hiszen ilyenkor vannak a leginkább növésben! Teljesen felesleges az aggódásod!

Az osztálytársaiddal meg ne is foglalkozz! Ne idegeskedj ilyen miatt!

Tényleg az lenne a jó, ha híznál, attól lehetséges, hogy nőne egy kicsit, de ahogy már előttem is leírták, a genetika is befolyásolja a dolgot.

Anyukádnak mekkora a melle?

(Olvastam arról, hogy a szójában található anyagtól nőhet, nem tudom, hogy igaz-e, de egy próbát megér! :))

A mellnövelő krémek feleslegesek, ilyent ne is próbálj.

Nagyon sok pasiknak pedig kifejezetten a kis mellek jönnek be! Légy büszke rájuk és ne aggódj! :)

Sok sikert!

2014. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kell * (Utolsó voltam)
2014. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Anyukámnak egyáltalán nem kicsi,de nem is olyan bazinagy :D

A pontos méretet nem tudom megmondani,mert a melltartóin,amik közt keresgéltem vagy nincs cimke,vagy le van vágva(gondolom szúrta a hátát).

2014. ápr. 7. 18:12
 8/18 anonim ***** válasza:

Fog ez nőni, nyugi!

Ne törödj a csúfolódókkal, majd fognak ők még nagyot nézni!

2014. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik h neked is van csak te hètköznapokon a suliba nem hordod...:-)
2014. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Kitömött melltartó.
2014. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!