Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fokozott pisilés hidegben/elpu...

Fokozott pisilés hidegben/elpunnyadt állapotban. Miért?

Figyelt kérdés
Gondolom már mki tapasztalta (vagy ha nem én nagyon sokszor), hogy olyan helyzetben mikor összejön az a kettősség, hogy fázok is és nagyon fáradt,punnyadt vagyok/vérnyomásom le van esve, vagy épp hosszan ülök egy helyben (Pl. télen egy 1,5 órás suli előadás) nagyon kell pisilnem annak ellenére hogy semmit nem ittam vagy cska pár kortyot. És ekkor természetesen nem csak az inger van (nem felfázás) hanem nagyon sokat is pisilek. ennek mi az oka? mit is pisiliek ki tulajdonképpen?
2014. ápr. 7. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen,h sűrűn kell mennem wc-re,de szinte alig iszok.nem tudom miért.Arra gondolok,h jó az anyagcserénk,mert fiatalok vagyunk? :P
2014. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sok vizelést és fáradtságot okozhat nem kezelt cukorbetegség is! Egy vércukorszint méréssel nem veszthetsz semmit.


Egy cukorbeteg

2014. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
köszi a választ,én már egy ideje be akarok menni a gyógyszertárba megnézetni.legutóbb 4-es volt.
2014. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!