Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 napos menstruációról tapaszt...

1 napos menstruációról tapasztalat?

Figyelt kérdés

A második gyerekem születése óta 24 naposak a ciklusaim, a vérzés 5-7 napig tart és a 2-3 napon nagyon erős, volt, hogy csak vérzéscsillapitó gyógyszerrel bírtam ki. A kivizsgálás szerint nincs szervi bajom. Az elmúlt 5 ciklusban nem kellett gyógyszer, bár elég erős volt a vérzés.


A mostani ciklusban egy napot késett a mensi, 25. napon délben jelentkezett először volt gyenge vérzés (élénk piros). Reggelre elmúlt :-o 26. napon tartok, egész nap semmi nem volt, most este minimális barna váladék a wc-papíron. Szokásos PMS tünetek sincsenek (se görcs, se puffadás, se gyakori pisilés) Óvszerrel védekezünk.

12 éves korom óta menstruálok, eddig egyszer maradt ki a mensim, 19 éves koromban egy komolyabb fogyás után. Azóta nem volt ilyen.

Tudom, ezer dolog okozhatja, inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi, volt-e valakinél hasonló?



2014. ápr. 9. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de en elotte hagytam abba az antikoncepcio szedeset, szoval ezert volt.

Amugy terhesseg koben allitolag van ilyen pecsetelo verzes. Mondjuk ezt nem tapasztaltam, ezt csak olvastam.

2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!