Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vizes barnás folyás.5hét...

Enyhe vizes barnás folyás.5hét 6 napos terhesség. Szerintetek? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután tapasztaltam előszőr enyhe halvány barnás rózsaszínes folyást.Pénteken elmentem a női klinikára akkor azt mondták nem látnak folyást a méh száj zárt.Uh-n minden oké.Tegnap nem is igazán tapasztaltam.Ma megint reggel óta van enyhe barnás folyás.

Remélem elmúlik.Vagy vasárnap be kell mennem a klinikára?

Pénteken vért se vettek.Pedig mondtam hogy amikor mensim volt előtte mindig barnázta ami utalhat hormon hiányra.

Lehet holnap be kénne mennem hátha vesznek vért.A dokinő nem volt túl kedves pénteken.Azt mondta ha baj van ilyenkor még nem tudnak mit tenni.Nagyok kedves.Olvastam sokan szoktak kapni hormon támogató gyógyszert.Foglalkozna velem valaki ha holnap bemennék a klinikára?Rutascorbinom van itthon az segített már valakinek?


2012. nov. 17. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hét 4 napos vagyok, eddig minden ok nincs csakkis folyás inkább sárgás vagy átlátszó de nem barnás. :(
2012. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is átlátszó,meg fehéres volt.Ezért nem értem mi van.Tudom korai volt még orvoshoz menni csak a színváltozás miatt mentem.
2012. nov. 17. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor Te még nem voltál dokinál?
2012. nov. 17. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt ilyen az elejen eskiderult, hogy haematoma okozta. Az sztk-ban ugyanezt mondtak, kisterhesseg, nincs mit tenni.

Elmentem egy maganrendelesre, ahol kiirtak az ultrogestant.

16 hkm

2012. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Utrogestant a háziorvos is felírhat. Nem igaz, hogy nincs mit tenni, igenis követeld ki, ha nem lehetne mit tenni, nem aludna itt a szomszéd szobában a kisfiam! Menj akár ügyeletre is és érd el, hogy felírják.

Nekem egyébként 16 hetes volt rózsaszín folyásom, arra szedtem rutascorbint, el is múlt, ki tudja, hogy attól-e.

Amit még tehetsz, a magne b6 szedése.

De menj be a klinikára, akár még ma, hátha jobb lelkű az ügyeletes.

Drukkolok!

2012. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rutascorbint és Duphastont szedtem. Én is magándokinál voltam.
2012. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az ultrahangon nem volt haematoma.

Szerencsére csak gyengén van,így nem is látták pénteken.

Rutascorbin van itthon,de így magamtól nem merem elkezdeni szedni.Ha holnap is folytatódik bemegyek a klinikára.Azért örülnék egy vérvételnek.Nektek akik gyógyszert kaptatok rá vettek vért előtte vagy honnan tudták hogy hormon gond van?

2012. nov. 17. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:

A rutascorbin gyak c vitamin, azzal ártani nem fogsz. Vérvétel nélkül adták, a progeszteron hiánya okoz barna folyást a koraterhességben.

Írd majd meg, mi volt, drukkolok!

2012. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!