Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (Lányok! ) Szükség esetén...

(Lányok! ) Szükség esetén inkább férfi vagy nő nőgyógyászt választanátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 17:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
normális, hozzáértőt, nemtől függetlenül
2014. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
26%
inkább férfi,nekem férfi volt de elköltöztünk ide németbe és most nő nőgyogyászom van de ugy vizsgált a nő hogy 2 napig halványrózsaszin fojásom volt,..://
2014. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tök mindegy, csak normális legyen.
2014. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy. Ahová én járok, ott a kórházban csak férfi nőgyógyászok vannak, de abszolút engem ez nem feszélyez. Azért megyek, mert olyan bajom van, neki meg az a dolga, hogy abból kikezeljen.
2014. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%

Első alkalommal, mikor nőgyógyászhoz mentem, fontos volt, hogy nő nemű legyen a doki.

Most már nagyon nem érdekel, csak értsen a dolgához:)

Nem ez alapján választok orvost.

(Egy nőgyógyásznak készülő lány)

2014. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy igazából. Eddig csak férfinél voltam. Nekem sokan mondták, hogy a női nőgyógyászok nagyon durvák.
2014. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam privit!

2014. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem a férfiak váltak be jobban, tehát én, ha lehet, nem nőt választok elsőre, de a hozzáértés fontosabb a nemnél. Ha hallanék egy olyan nőről, aki iszonyú rendes és iszonyú hozzáértő, akkor lehet, hogy megpróbálnám, de alapból a férfiakat preferálom.
2014. ápr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
42%

Ha lehetőséged van rá, akkor feltétlenül nőt!

Elég izgalmas az anélkül is, nem biztos hogy pont egy férfi elötti meztelenkedéssel kellene megfejelned a dolgot.

2014. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó, már megint a saját szorongásodat próbálod ráragasztani egy tinilányra. Légy szíves hagyd abba a káros tevékenységedet. Erre a kérdésre normális válasz lett volna az, hogy ha azt írtad volna, hogy "én nőt választok, mert..." de beparáztatni a kérdezőt semmi szükség nincs. Most még azt se mondhatod, hogy azért, mert biztos nem tud arról, hogy léteznek női nőgyógyászok. De tud róla. Erről szól a kérdése.
2014. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!