Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskolánál női vagy férfi...

Autósiskolánál női vagy férfi oktatót választanátok?

Figyelt kérdés
Tudom, h. inkább autót kellene választani, de érdekel, h. milyenek a női oktatók. Eddig mindegyik ismerősöm férfi oktatónál tanult. Milyen tapasztalataitok vannak a női oktatókkal?
2011. jan. 10. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Férfi. Tanultam nőinél, elég is volt, ott hagytam.... Nagyon bunkók, de legalább nem tanítanak semmit.
2011. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férfit,és olyat, aki elég türelmes lenne hozzám:)
2011. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, inkább nőnél tanulnék, mert férfinál tanultam, olyan sexcentrikus volt, h. mindent nemiszervekhez és egyéb dolgokhoz hasonlított,néha ott nyögött mellettem.. h. ott is hagytam.
2011. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem h_lyeség jó autó miatt választani oktatót. Ha van esetleg oylan akit ismersz, vagy valamilyen ismerősöd tanult nála, akkor őt válaszd, amúgy meg ha muszáj akkor szerintem férfit.
2011. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Férfit. A nők nem tudnak vezetni.
2011. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Kivételek vannak,mert én nő vagyok és igen is jól vezetek.Abban igazad lehet,hogy nem tudok,mert majd 30 év gyakorlattal a hátam mögött fogom azt mondani,hogy tudok vezetni.Amúgy a közel jövőben buszra fogok vizsgázni,ennyit erről...


Kérdező: én férfinél tanultam mindig,a személyautó oktatóm egy bunkó volt,a teherautós már nagyon rendes volt.A buszos is férfi lesz,gondolom.

Nőnél is tanulnék vezetni,ha tapasztalt és nyugodt természetű.De ezek férfinál is fontos tulajdonságok ugyanúgy.

2011. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyelőre még csak tervezem, h. leteszem a jogsit, ezért érdeklődöm. Az az igazság, h. én még soha sem vezettem. Ezt csak azért mondom, mert sokan már a család v. vmelyik ismerősük autójával próbálkoztak a vezetéssel 1-2-szer, én is ismerek ilyeneket. De én nem ilyen vagyok. Ezért nekem vmi nagyon türelmes oktató kellene majd, ezért gondoltam, h. esetleg hátha a nők ilyenek.
2011. jan. 10. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:

+1 arra hogy férfi. De előtte szerintem kérd ki azok véleményét, akik ott tanultak (ha ismersz ilyet).


Autót választani hülyeség, én követelménnyé tenném, hogy más autón kelljen vizsgáznod mint amin vezetni tanultál (max lehetne egy pár perc ismerkedés a járgánnyal a rutinpályán).


Ennyi hülyét az utakon... Azon csodálkozok, hogy az én oktatóm szinte belémverte a tükröt meg a holtteret, de úgy tűnik, ez másnál nem volt így, mert hetente legalább egyszer megpróbálnak elkaszálni sávváltással tükörbe nem nézéssel vagy holttérről nem véve tudomást. Pedig nem is kis autóm van (2,7m tengelytáv)

2011. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez nem "nemi" kérdés, hanem egyéniségi. Az autóvezetésnél nagyon fontos, hogy az oktató személyisége jó legyen, hiszen nem csak össze vagytok zárva 90 percen keresztül, hanem az oktatódnak még türelmesnek is kell lennie és meg is kell tanítania elég sok dologra, és ezek ráadásul mint olyanok amik minden tanulónál mások (ellentétben mondjuk egy magyar irodalommal amit egyszer elmond aztán csókolom).


Szóval szerintem az autó és az hogy férfi vagy nő tök mindegy, sokkal fontosabb hogy olyanhoz menj, akiről ismerőseid mondták hogy jófej.


Ha ajánlhatok:

[link]

nagyon korrektek, türelmes és jó oktató.

2011. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!