Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vagilact hüvelykúp használat...

A vagilact hüvelykúp használatától kialakulhat hüvelygomba?

Figyelt kérdés
elkezdtem használni és nagyon viszketek és fehér sűrű folyásom lett
2014. ápr. 14. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

De miért használtad?

Amúgy nem, ettől nem alakul ki.

Ez pont, hogy elviekben megelőzné, hogy hüvelyflóra felborulása miatt kialakuljon a fertőzés, vagy ha valakinél már kialakult és kezelték, akkor ezzel utána rendbe tudja tenni a hüvelyflóráját. Így megelőzvén a későbbi fertőzéseket.

Szóval valószínűleg neked kialakult a fertőzés, amire meg ez nem jó. Mert ez nem fertőzésre van. Menj el orvoshoz és kezeljenek ki a fertőzésből! És utána helyreállításként használhatod ezt.

2014. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az orvosom írta fel,mert hüvelyi viszketést és égető érzést éreztem.Először Batrafen hüvelykrémet írt fel ami gombára van,de akkor nem viszkettem így és nem volt sűrű fehér folyásom.Elhasználtam egy kicsivel jobb lett,de ne mszűnt meg, utána ezt írta fel.Közben megjött a menstruációm addig abba hagytam most ahogy használom tovább nagyon viszketek és előjött ez a folyás is.Most úgy érzem tényleg gombám van
2014. ápr. 14. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt szeretem. Mármint az ilyen orvosokat.

Azt mondja, hogy tuti gombád van, felírja a gombaölőt, aztán meg nem jössz rendbe.

Menj vissza az orvoshoz és kérd, hogy csináljanak hüvelykenet tenyésztést! Mert abból kiderül a kórokozó fajtája és száma is. Tehát célzottan, vagyis megfelelő kórokozót tudnak kezelni és megfelelő ideig is. Ameddig kell.

2014. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De most nem tudom használjam tovább vagy ne.Rosszabb lesz vagy használ idővel?
2014. ápr. 14. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne használd tovább. Mert jobb ettől most nem lesz. Mivel a fertőzést nem rakja rendbe. Ha a tüneteidet a hüvelyflóra felborulása okozná, akkor jó lenne rá, de amit itt leírtál, az nagyon valószínű, hogy fertőzéstől van. Amit meg előbb ki kellene kezelni.
2014. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem egy másik orvoshoz,azt mondta nem lát fertőzést ő sem csinált tenyésztést azt mondta felesleges.Szerinte hüvelysorvadás és valami irritálja.Ovestin krémet írt,de egyáltalán nem használ.
2014. ápr. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!