Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? Mit kellne csinalnom?

Normális? Mit kellne csinalnom?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a mensim. Elég erősen szoktam vérezni, általában éjszakai betétet kell hogy használjak nappal is... szerdán sulis program keretében megyunk egy 3-3.5 órás mozira ahol nem fognak szünetet tartani. Elég para mert én ennyi idő alatt TUTI hogy át fogok ázni... ezért elhatároztam hogy akkor teszek egy tampont is, hátha úgy kibirom..most probalom ki, mert nem igazán használtam eddig.. nem vagyok már szűz. Viszont ahogy feltettem a tanpont eleg erosen elkezdett gorcsolni az alhasam.. tipikus menstruacios gorcs, viszont sokkal erősebb lett ahogy a tampont feltettem. Ez normalis? Es ugye ezt nem szabadna ereznem. Marmint ezt olvastam a tajekoztaton.. eloszor nem is ereztem de most +15perc elteltevel) mar erzem. Ki tud csuszni?

Segitsetek:ss!!


2014. ápr. 14. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elviekben nem szabadna, hogy a tampontól görcsöljön a hasad.

Amúgy, ha valaki elmegy a moziba, ott persze nincs szünet, de attól még mosdó van és ha hív a "szükség", akkor el lehet menni. Ilyen esetben meg pláne. Szóval ha nem megy a tamponhasználat, akkor inkább ha úgy érzed, menj el a mozi alatt mosdóba.

Bár ma még csak hétfő van, talán szerdára eleve csökken a vérzés mennyisége.

2014. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát addig sajnos csak erősödni fog, magamat ismerve.. 2.-3.nap szokott a legerősebb lenni.

Sajnos tanárral megyünk és múltkor is hasonlo helyzet volt, és csak osztályfőnöki figyelmeztető kíséretében mehettünk ki...:')

De ha gáz van nem lesz sok választásom..

2014. ápr. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!