Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a tünetei ezek? Derékfáj...

Minek a tünetei ezek? Derékfájás, csíp ha pisilek, ég egész nap a hüvelyem, és a hüvelyem körül. és mit tudok ellen tennni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Felfáztál, vagy valamilyen fertőzés.

Forró fürdő, plusz igyál nagyon sokat, ha sokat pisilsz, az kimossa a bacikat.

2009. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. (:
2009. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Hólyaghurut. Nagyon sok tea,folyadék, rengeteget kell pisilni, hogy kimossa belőled. A derekadra meleg valamit kössél, tartsd melegen. Este ha tv-zel, vagy netezel, a lábad közé meleg vizes palack, nagyon sokat segít.Éjszakára olyan pizsi, amiből biztosan nem csúszik ki a derekad.
2009. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azonnal dokihoz kell fordulni,mert csak rosszabb lesz.Ő ír majd antibiotikumot,mellette még szedhetsz Normaflort,hogy rendbe tegye a bélflórád.És sokat-sokat inni,ihatsz gyógyteákat is.Nagyon jó a cickafark tea és a medveszőlőtea is(gyógynövényboltban vagy bioboltban lehet kapni)!!!Azonnal segít.

A medveszőlőteát úgy kell csinálni,hogy 1l HIDEG vízbe áztatsz 2 púpos teáskanál medveszőlőlevelet 6óráig majd leszűröd és megiszod.

Jobbulást!

2009. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet petefészekgyúlladás is,orvoshoz minél hamarabb.
2009. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én mindennap föl vok fázvaXD

forró fürdő,20 percig,úgy hogy ki ne hűljön,plusz még bele 1kg sót(nem fürdősót).....ezenkívül....naponta min.1L kamillateja!!!Tényleg nem azért mert "a sok folyadég egészséges,hanem mert énis fél/egy óránként megittam köbö 1,5 dl kamillateát.És igen,így van átmos,és kijönnek a bacik:)

2009. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MARIANN06 ***** válasza:

Vesekö.Lehet hogy most távozik homok formályában.

Mindenkép menyél el a körzetihez és kérj vizeletvizsgálatot.

2009. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"én minden nap fölvok fázvaXD " írójának ajánlom ezt a készítményt: D-mannose

netről lehet rendelni,nekem is folyton hólyaghurutom volt(évekig) és ettől szünt meg:))) és jó még az akupunktúra is.

Innen lehet rendelni:

[link]

2009. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16:16!kösziii

16:05

2009. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szivi,remélem neked is beválik,mert tényleg nagyon jó!!!Sokáig kell ám szedni,mert amire teljesen megszünt az volt egypár hónap.Nem is olcsó,de megéri,legalábbis nekem mindent pénzt megér.
2009. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!