Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom, és derékfájás...

Alhasi fájdalom, és derékfájás, ami kisugárzik a lábamba is, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hónapok óta tart,főleg akkor fáj ha leülök,de hullámokban mindig előjön. Amikor megvan 100szor erősebb,és semmilyen gyógyszer nem segít... Nagyon szeretném ha vége lenne már, segítsetek légyszi, hogy mi lehet ez? Előre is köszi! (16/l)
2011. febr. 3. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos valami nőgyógyászati gondod van, vizsgáljon ki egy orvos alaposan!
2011. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Nem lehet ez vesebetegség? Például egy elmozdult vesekő?
2011. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs sajnos, vesekőnél nincsen vizelési inger? Mert ha van akkor nem az. Hétfőn megyek nődokihoz,remélem kiderül valami...
2011. febr. 3. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az elöttem szólónak,a combba kisugárzó deréktáji,hasi fájdlom veseeredetű lehet.A testvéremnek veseköve van,neki vannak hasonló tünetei.Nem feltétlenül jár vizelési ingerrel.
2011. febr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam nődokinál... kb. leszarta,és még a vizsgálat előtt kijelentett,hogy semmi bajom,és úgyse fog kiderülni semmi. Úgyhogy nem sokat tudtam meg...-.-
2011. febr. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!