Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baba helyett, HCG-t termelő...

Baba helyett, HCG-t termelő petefészek ciszta, vesedaganat mellrák tüdőrák? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Most vagyok az 5. héten, 2014. március 7-én jött meg utoljára. A nőgyógyászom húsvét utánra adott időpontot.

39 éves vagyok, jelentős súlyfelesleggel és a pajzsmirigy alulműködéssel. Lehet hogy inkább valami cisztára vagy daganatra van esélyem, mint a gyerekre?



2014. ápr. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
uh nélkül nem lehet megállapítani ilyet, hogy most a baba miatt nem jön meg vagy más miatt. kár ezen aggódnod
2014. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek ritka dolgok. Ha a teszt pozi, akkor jó eséllyel terhes vagy.
2014. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi derült ki?
2015. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit találtak?
2015. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi súlyfelesleged van
2015. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszedd a tüdőrákot
2015. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez Tavaly tettem fel! Már el is felejtettem,hkgy feltettem. 4 hónapos a babám azóta (Réka,2014.12.02.). Inzulinnal kellett végigcsinálnom a terhességet a 7. héttől, mert azonnal terhességi cukorbeteg lettem. Egészséges babám született. Hogyan jutott eszembe ekkora butaság,hogy tüdőrákom stb. van a baba helyett,nem tudom.Már nem is emlékszem,miért gondoltam ilyenekre...
2015. ápr. 13. 20:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a drukkokat!
2015. ápr. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!