Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más fizetne 1 milliót, hogy...

Más fizetne 1 milliót, hogy legyen kacsacsőre, én fizetnék kettőt, hogy nekem eltűnjön. Minek akarnak a lányok ilyen undorító nagy, vastag szájat?

Figyelt kérdés
Nekem természetesen vastag és kövér szám van, ami szerintem undorító és én majd meg akarom műtetni, hogy kisebb legyen, más meg ilyen vv4 Szandika szájról álmodozik.. hát fúj, gyerekek, annál rondább nincsen.. talán csak az, ha nem tud valaki mosolyogni egy képen, hanem úgy csücsürít, mintha seg.et készülne csókolni...-.- unodríítóóó

2014. ápr. 15. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
"Minek akarnak a lányok ilyen undorító nagy, vastag szájat?" mert akkor könnyebben tudnak csatlakozni a töltőpisztolyra
2014. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
2014. ápr. 15. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy természetesen vastag száj, ki tud nézni úgy mint az említett Szandikáé. Az mesterséges.

Ha te nem vagy megelégedve vele az valóban nem jó, de én ránéznék a szádra. Lehet, hogy a pasiknak bejön!

Képet esetleg róla?

2014. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mai világ az elégedetlenségre épül. Akinek vékony a szája vastagat akar, akinek vastag az vékonyat, és a sort lehetne még folytatni. Szerintem csatlakozz le a "mátrixról" és kezdd el élni az életed úgy ahogy vagy, mert egy önbizalommal teli embernél nincs vonzóbb.
2014. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azért persze nem akkora mint a szandikájé... de nagy. dehogy küldök magamról képet......jóvicc volt.


utcsó, nemtudom milyen mátrixról beszélsz:D

én undorodom a számtól..

2014. ápr. 18. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
A szádról gondoltam a képet, nem az arcodról.
2014. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kövér, és a szép vastag ajak közt is van különbség...
2014. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!