Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a velemenyetek az intim...

Mi a velemenyetek az intim tolcserrol? Szerintem undorito.

Figyelt kérdés
Hogy ontogessem a WC-be az osszegyult vert es ott lotyogjon bennem, mint egy verrel teli tartaly es utanna ugyanazt tegyem vissza? Fuj! (A betetet siman kidobom es ujat teszek be. Nem egyszerubb?)

2013. márc. 5. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is undorító! Egy éve hallottam róla először, majd elájultam.
2013. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
minek mondasz róla véleményt, ha sose használtad? a tamponnál nincs ott benned a vér? a betétnél meg azon ülsz órákig, hozzáér a testedhez. én használom az intimtölcsért kb. két éve, megszenvedtem vele az elején, és a kivételt igen csak gyakorolni kellett, de nagyon is jó. nem vagy kötve semmihez, nem látszik, nem kell aggódni, hogy átázol, semmi.
2013. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Brutál durva! - Persze tíz évig használd ugyan azt,még kifőzve is necces....-Azután amikor le veszed "öntögetni",az egész kezed olyan mint a hentesnek....-Aki szilikonallergiás eleve kilőve a dolog....Ha a pasid megtudná mit "használsz' sugárba hányna....Ja és 12-órán át,elképzelni se könnyű,van akinek nagyon sok van,ez minden csak nem egészséges.....Vááááá!
2013. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Hát aki használja egészségére>>>>>

Számomra is undorító,tampont meg úgy tudom levenni,hogy a kezem tiszta marad .

2013. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Én soha nem használtam, de azért érdekesek a reakciók.


A tampon gusztusosabb talán? Az végig a hüvelyeddel érintkezik, míg a tölcsér nem engedi a vért a hüvelybe.


A betétről ne is beszéljünk ilyen szempontból.


Miért ne lehetne megfelelően tisztán tartva használni?

A párod nemi szervét is mindig sterilre cseréled? Ő is csak szappannal mossa meg előtte (jó esetben).

2013. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

A párom a nemi szervét nagyon is tisztán tartja,majdhogy nem betegesen -(intim lemosót használ és steril gézzel itatgatja körül). -Nekem nem kell sterilebbre cserélni:)

Ez a tölcsér meg nem tetszik!

2013. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

miért kéne 10 évig használni? és nem kell bent hagyni 12 órán keresztül sem. pont az a lényeg, hogy nem kell megvárni, míg megtelik, mint a tampont, és nem fogja szárítani a hüvelyt, mint tampon, ha épp nincs vérzés. aztán, orvosi szilikonból van, nem leszel rá allergiás. a betét, tampon sokkal inkább ki tud ütni, viszketést okozni, stb. "ha a pasi megtudná sugárban hányna"? mert a véres tampon meg betét meg holt gusztusos dolog, mi?

aztán, ezt fertőtleníted minden vérzés elmúltával, de lehet kettőt is tartani, és akkor minden nap is fertőtlenítheted.

2013. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
és már miért ne lehetne kivenni úgy, hogy tiszta marad a kezed? meg kell tanulni a használatát, ilyen egyszerű. a tamponét is meg kellett anno.
2013. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is idegenkedek tőle, de mondjuk én tampont is csak akkor hazsnálok, ha strandolós program van, valahogy engem zavar a tudat hogy ott van bent valami... Tudom ez ilyen dili és hülyeség de ez van. Nekem semmi problémám a betétettel.
2013. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még is,hogy veszitek le higiénikusan? A tamponnál ott a madzag és ha intim kendővel a kezedbe húzod ki akkor,akkor a kezed tiszta marad,az újat felrakod és utána csak a kezed kell megmosni...betétnél még tisztábban megy a csere.

Ezt a szerkezetet meg gondolom kiöntöd,majd forró vízzel a mosdónál leöblíted...és addig ki folyik a dolog pl:erős vérzésnél? Meg,hogy néz ki az a mosdókagyló,utána mindig domestosoztok? Írjátok már le légyszi,(nem kötekedésből kérdezem).

2013. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!