Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne 1 cifra kérdésem....

Lenne 1 cifra kérdésem. Ismerősöm mondta, hogy barátnője rosszul volt a mcdonald's-ban és a mozgáskorlátozott wc-re bementek ketten és szóltak érte, hogy mit csinálnak ott. Létezik, hogy ez igaz lenne?

Figyelt kérdés

Hát most, miért szólnának érte, ha bemegy 2 ember.

Rosszul érezte magát az egyik és bekísérte a másik és kész,nem?


2014. ápr. 15. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy létezik. Ők mégis honnan tudnák, hogy rosszul van?
2014. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De most, ezt nem bírom elképzelni és azért kérdezem.

Ha ilyen helyzetbe keveredek, akkor szóljak a pultnál, hogy rosszul van az ismerősöm és be-e mehetünk a mozgáskorlátozott wc-re?

Mert ha nem szólok akkor odajön és kopog vagy mi? O.o

2014. ápr. 15. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt minek mentek a mogzáskorlátozott wc-be? Hivatalosan tilos bemenni, ha van külön sima wc.
2014. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De most ha pl. barátnőmmel vagy lány ismerősömmel kajálok és rosszul van, akkor én nem kísérhetem be a női mosdóba.

?

2014. ápr. 15. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkább azzal volt a bajok, hogy a mozgáskorlátozott wc-be mentek be!!!
2014. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem :)

Akkor valószínű, hogy nem mondott hülyeséget ismerősöm, köszönöm azért.

2014. ápr. 15. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elképzelhető, hogy azt hitték, hogy mennek be dugni.

Nem azért, de ki tudja, hogy a McDonalds-osok mit látnak ott minden nap. Bizonyára nem csak az értelmiségi réteg jár be oda...

2014. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is azért szóltak rájuk, mert azt hitték, hogy szexelni akarnak. Általában nem mennek be ellenkező neműek együtt a wc-be :) De nyilván nem csináltak ezzel semmi rosszat az ismerősödék, hiszen csak segíteni akart a barátnőjének, aki rosszul volt.

Egyébként nem tilos bemenni a mozgáskorlátozott wc-be, én már voltam többször is, amikor a simában nem volt hely.

2014. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten lányok.
2014. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!