Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka egy picit ugyan de...

Éjszaka egy picit ugyan de bepisiltem, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
fel vagyok fázva és a héten többször ébredtem hajnalban arra, hogy pisilnem kell, de erre nem számítottam.. és nagyon erős ammóniaszaga volt, amit eddig szintén nem tapasztaltam.. valakinek hasonló gondok? :s 19l

2014. ápr. 16. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
igen menj orvoshoz de nem az éjszakai balestet miatt hanme a felfázás miatt.
2014. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak azért nem láttam eddig értelmét mert akárhányszor orvoshoz mentem felfázás miatt, közölte hogy igyak sok folyadékot, antibiotikumot meg csak akkor írt fel amikor már vesegörcseim voltak meg 40 fokos lázam.
2014. ápr. 16. 07:56
 3/7 anonim ***** válasza:
az szép, milyen orvos volt ez? urológus? keress egy jó orvost és hozzá fordulj ilyen esetben, Ez nem játék maradandó károsodást is okozhat a gyakori felfázás.....
2014. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj, ezt az orvost pedig, akiről beszélsz, váltsd le. Az egészségedről van szó, a felfázást nem jó elhanyagolni, következményei lehetnek. A bepisilés előfordul, ha az ember beteg, vagy mélyen alszik. Attól nem kell megijedni.
2014. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felfázás ellen még kipróbálhatsz egy D-mannóz kúrát. Ez nem antibiotikum, viszont ha a felfázást (vagyis a bakteriális húgyúti fertőzést) az Escherichia coli baktérium okozza, akkor az ellen nagyon hatásos, és megelőzésre is. A húgyúti fertőzések elég nagy százalékát okozza ez a baci, és a D-mannóz működik, ezt tapasztalatból mondom (a családomban ketten is használják). Persze ha nem segít, mindenképpen kell az antibiotikum és egy vizelet tenyésztést is már kellett volna csináltatniuk neked, hogy melyik baci okozza, de próbát tehetsz vele nyugodtan, semmi mellékhatása nincs a cuccnak.
2014. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell azért pánikba esned, a bepisilés egyáltalán nem gond, a felfázás meg ha csak pici és nem éget csíp, stb, akkor talán tényleg nem kellene antibiotikumot szedned, már csak a nyomában fellépő gombás fertőzés miatt sem.
2014. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Reggelre csípett is? Ha igen, mennyire?
2020. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!