Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tri- regol fogamzásgátló...

Tri- regol fogamzásgátló tabletta lecserélése Gestomix 20 tablettára? Vélemények?

Figyelt kérdés
Jóval kisebb a hormontartalma az utóbbinak ezért cseréletem erre, mert a Tri- regolnak magas, évekig szedtem különös problémám nem volt tőle picit híztam, de nem szeretném tovább ezt szedni, most váltottam. Vélemények?

2014. ápr. 16. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól teszed! A Tri-Regol valóban magas hormontartalmú gyógyszer,nem korszerű és jóval több mellékhatása lehet. Úgy lehet kb. összehasonlítani a két gyógyszert,mint két autót. Olyan mintha még mindig pl.Trabanttal járnál amikor lehetőséged lenne Toyotával is. :)
2014. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszont az alacsonyabb hormontartalmú egyáltalán nem biztos, hogy neked megfelelő. Pl. annak, amit én most kezdtem szedni, számomra alacsony az ösztradiol szintje és köztes vérzésem van, dupláznom kell. De próbáld meg és meglátod.:)
2014. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!