Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elment a menstrúációm lassan...

Elment a menstrúációm lassan egy éve mi a tehendő? Ha elmegyek nőgyógyászhoz mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fogytam 12 kg nyáron és elment, de azóta vissza szedtem és nem jött meg.

2014. ápr. 16. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Jó volna tudni, hogy hová ment el.

Még képeslapot sem küldött?


(orvos. mielőbb.)

2014. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elmúlott* már lassan 1éve nincs
2014. ápr. 16. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne filozofálj sokat rajta hogy mit fog felírni a doki, hanem minél hamarabb keress fel szakembert! Még nagyon fiatal vagy szükséged van gyors hozzáértő segítségre hogy később ne bánd meg a halogatást!
2014. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyunk :( de felek mit mondd vagy hogy mit fog csinalni
2014. ápr. 16. 22:43
 5/8 anonim válasza:
28%
Én homeopátiát ajánlanék inkább. Homeopata orvost keress fel. Szelidebb módszer és nincs mellékhatása. Ebben a korban(15 évesen) beavatkozni a hormonháztartásba hormontablettával nagyon veszélyes és visszafordíthatatlan problémákat okozhat. Ha orvoshoz méssz, biztos hormontablettát ír fel.
2014. ápr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyerek, vagy tininőgyógyászatra menj, ott azért kiméletesebbek.
2014. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Homeopátia. Az esetek zömében nem ér semmit. Mindenképpen el kell menned orvoshoz nemcsak a kezelés miatt,hanem azért is,mert meg kell tudni,hogy mi okozza. Figyelj oda magadra,mert lehet,hogy később gond lesz a teherbe eséssel!
2014. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha orvoshoz mész, akkor manuálisan megvizsgál és ha szükséges ultrahangoz is. (hasi, vagy vaginális.)


Első alkalommal női orvoshoz mennék, ha van rá lehetőséged, mert elég "izgalmas" a vizsgálat anélkül is, hogy férfi orvos elött kellene vetkőznöd.

2014. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!