Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos Pevaryl kúpot írt...

Az orvos Pevaryl kúpot írt fel - nem használna?

Figyelt kérdés
Azzal a panasszal fordultam hozzá, hogy sárgás folyásom van, minden egyéb tünet nélkül, tehát nem viszket, és nem is bűzös. Megvizsgált, és Pevaryl kúpot, valamit krémet is felírt. A kúpot elkezdtem használni, a másodikon vagyok túl, a krémet viszont egy nappal később kezdtem, mert nem volt a gyógyszertárban. Az első kúp után már nem volt sárga, de a második kúp és egyszeri ( most kentem be másodjára ) krémezés után most megint sárgás a folyásom, de bőven kevesebb van. El fog múlni? Elég sokat költöttem most gyógyszerre, szeretném, ha nem kellene újra visszamennem, megint kifizetnem a vizsgálatot, és újra gyógyszert váltani. Van valakinek a Pevaryl kúppal és krémmel tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A sárgás folyás nem feltétlenül gombás betegség tünete. Volt tenyésztés?
2014. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig tenyésztés. Gyakran a folyás jellegéből,színéből,szagából,a panaszokból egy tapasztalt orvos tenyésztés nélkül is meglátja,hogy mi okozza. Használd el a kúpot mind a 3 darabot, a krémmel még tovább is kenheted és ha 1 hét múlva nem észlelsz változást,akkor célszerű visszamenni. Tapasztalatból mondom,hogy a Pevaryl nagyon jó szer. Csak egy kérdés, magánorvoshoz jársz?
2014. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezt nem vitatom, valóban jó educated guess-eket tudnak tenni az orvosok, de láttunk már olyat is, hogy tévedtek. Mindenesetre az igaz, hogy végig kell használni, és ha nem múlt el a betegség, akkor sajnos visszamenni.
2014. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze nem vitatom. Lehet tévedni,sőt lehet valakinek kevert fertőzése,esetleg olyan kórokozó is ami rezisztens bizonyos szerekre, de először nem szoktak tenyésztést csinálni,csak akkor ha a kezelés nem használ.
2014. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elhasználtam már mind a hármat, a harmadik használat után reggelre már megjött a menzeszem, szóval most kenni sem tudom krémmel. Amint abbamarad a menzesz, folytatom tovább a kenegetést. Igen, magánorvosom van, tenyésztést nem csinált, csak mondtam neki mi a panaszom, megnézte, hogy tényleg van folyásom, és utána fel is írta a gyógyszert.
2014. ápr. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!