Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensrtuációtok elején...

A mensrtuációtok elején meddig szokott barna folyásotok lenni?

Figyelt kérdés
Nekem most 2 hetet késett, és már 2 napja, csak barna folyásom van. Régebben amikor megjött, akkor kb. félé napig volt barna folyásom, utána már csak vér, no meg a végénegy kicsi barna. Most furcsállom h 2 napja csak barna van. Normális ez? Nektek meddig van az elején?
2009. dec. 22. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy?
2009. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem szokott előtte barna folyásom lenni, rögtön vér jön. de mindenkinek más ugyebár...
2009. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon sokaknak van előtte barna folyása, ha vmi felboryította a ciklusodat akkor lehet azért van csak barnád. főleg ha még nem menstruálsz olyan régóta. hány éves vagy és mióta menstruálszÍ?
2009. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15. Nem lehet h terhes vagyok, mert az előző megjött, a teszt pedig azt mutatta, h semmi nem fejlődik bennem. Szokványos tüneteim sincsenek.

Nem tudom h mi boríthatta fel, ha felborította..:S

2009. dec. 22. 13:03
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj lehagytam, és kb. 3 éve.
2009. dec. 22. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem előtte kb. egy óráig van barna folyásom, de az nagyon erős. Lehet hogy csak megzavarodtak egy kicsit a hormonjaid, minden rendben lesz, nyugi. Amúgy a nagymamám 4 hónapig vérzett amikor anyukámmal terhes volt, teszt sem mutatott a 2. hónapig semmit, és mégis egészséges gyereket szült :) Majd írj hogy mi történt.
2009. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, én gyereket még nem szeretnék szülni 15 évesen, de azért köszi a választ..:) Most szóba jött h esetleg HPV, de hál' istennek nemsokára anyuval elmegyünk egy nőgyógyászhoz. Jó érzés h támogat...

Köszönöm a válaszaitokat, majd megírom mi történt...

2009. dec. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!